Babinet.cz  /  Magazín  /  Dům a zahrada  /  TIP: Jarní KLASA kuchařka plná svěžích receptů

TIP: Jarní KLASA kuchařka plná svěžích receptů

25.3.2013 - redakce Babinet.cz

Blíží se jaro a s ním období velikonočních svátků, probouzející se přírody a postupného nástupu svěžího a lehčího vaření. Proto KLASA, ve spolupráci se školou vaření Chefparade, vydává novou tematickou kuchařku plnou těch nejlepších sezonních specialit. Vyzkoušejte s námi recept na křehkého mandlového beránka, netradiční zeleninovou omeletu nebo lahodnou jehněčí roládu se špenátem!

Na surovinách nemá smysl šetřit, dopřejte si ty opravdu prvotřídní – vláčný a lahodný mazanec upečete jedině s dobrým máslem a spoustou žloutků z těch nejčerstvějších českých vajíček, na nádivku jako od babičky budete potřebovat krásně libové uzené, jidášům dodá lákavou vůni i vzhled český med, k jehněčímu na česneku neodmyslitelně patří dobrý špenát a k pečenému mletému masu křupavé nakládané okurky.

Abychom spotřebitelům nákupy usnadnili, zahrnuli jsme do kuchařky také tipy na prověřené výrobky oceněné národní značkou kvality KLASA, se kterými se vaření i pečení určitě povede.

Upečte si, dle jarní KLASA kuchařky, například tradiční Jidáše či Žemlovou nádivku s uzeným kuřetem!

Přejeme vám dobrou chuť a krásné jaro!

-----

Národní značku kvality KLASA uděluje kvalitním potravinářským a zemědělským výrobkům ministr zemědělství od roku 2003. Tuto prestižní značku spravuje od počátku roku 2004 Oddělení podpory značky KLASA Státního zemědělského intervenčního fondu (SZIF). V současnosti mohou spotřebitelé nalézt národní známku kvality KLASA na obalech celkem 1 203 produktů od 217 českých a moravských výrobců. Další informace o národní značce kvality KLASA a kompletní seznam všech oceněných produktů jsou dostupné na stránkách www.eklasa.cz.


 

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz