Babinet.cz  /  Magazín  /  Dům a zahrada  /  Velikonoční tipy: Už máte připravenou nadílku pro koledníky?

Velikonoční tipy: Už máte připravenou nadílku pro koledníky?

23.3.2013 - redakce Babinet.cz

Mílé dámy, na trhu se objevilo několik zajímavých novinek, kterými byste mohly odměnit své koledníky.

Značka Skittles právě pro vás připravila velikonoční multipack. Získáte si s nimi koledníky všech věkových kategorií. Červené Skittles Fruits nabízí výjimečnou kombinaci pěti šťavnatých příchutí – citron, pomeranč, černý rybíz, jahoda a limetka. Varianta ovoce a lesních plodů na vás čeká v balení Skittles Wild Berry. Jsou vynikajícím mixem borůvky, maliny, višně, jahody s kiwi a ostružiny s jablkem. Poznáte je podle fialového obalu. Velikonoční balení Skittles jsou k dispozici ve 108 g balení a obsahují 6 samostatných sáčků (18 g). Doporučená cena pro maloobchodní síť je 34,90 Kč.

Společnost HARIBO připravila hned dvě velikonoční překvapení v limitované edici. Zlaté zajíčky, kteří nemohou chybět v košíku žádného koledníka a koupíte je v balení 100 g za doporučenou MOC 19,90 Kč, a dražé v podobě malých želatinových vajíček, která jsou k dostání v balení 100 g za doporučenou MOC 19,90 Kč.

Veselé velikonoční překvapení přichystala pro své zákazníky Mlékárna Valašské Meziříčí. Ve spolupráci se společností Dairy4Fun uvádí na trh jako výhradní distributor vejce Kid´smania a Šmoulové. Ta skrývají nejen výborný mléčný dezert krémové konzistence s čokoládovo-vanilkovou příchutí, ale i malý dárek navíc. Vajíčka s pochoutkou, která byla vyrobena dle receptury vytvořené speciálně pro děti, jsou tak ideálním velikonočním překvapením pro celou rodinu.

Letošní veli-ko-ko-noční mix by Mixitu záviděl i Hujer z české klasiky Marečku, podejte mi pero.  Dovolil si totiž „na ukázku ze své zahrádky - pár jablíček a hruštiček, jestli se neurazíte." Švestičky totiž dnes dává každý druhý:-) Letos ho totiž naplnil plody z českých luhů a hájů. Na www.mixit.cz je k mání od poloviny března. Složení: Čokokulky Obamovy (extrudované kuličky, hobliny a poleva z mléčné čokolády, pšeničné lupínky křupavé, banánový extrakt, ovesné vločky, ovesné lupínky křupavé), corn flakes, sušená jablka, sušené hrušky, sušené brusinky, vlašský ořech, mandle. Cena: 185 Kč.

ORION představuje skvělou sezonní nabídku, protože s blížícími se Velikonocemi se v obchodech začínají objevovat sladká velikonoční vajíčka s kokosovou příchutí tyčinky Margot a ovocnou chutí Banánů v čokoládě. Až přijdou koledníci s pomlázkou, nabídnětejim tuhle dobrotu. Jistě je tím obměkčíte a tak své pomlázky použijí jen symbolicky. ORION Margot Vajíčka najdete v balení po 124 g, ORION Banány Vajíčka v balení po 116 g. Cena obou skvělých velikonočních pochoutek je 32,90 Kč. 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz