Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Hledá se symbol štěstí pro Šárku Záhrobskou

Hledá se symbol štěstí pro Šárku Záhrobskou

25.11.2012 - andrea.gasparikova

Tým Milka Ski Stars, jehož členkami jsou světoznámé lyžařky Šárka Záhrobská, Tessa Worley, Tina Maze, Maria Höfl-Riesch, Michi Kirchgasser a Elena Curtoni, má před sebou začátek velmi mimořádné sezóny. Během ní se totiž bude konat více než třicet závodů světového poháru v alpském lyžování a od 4. do 17. února proběhne ve Schladmingu i mistrovství světa. Fanoušky Šárky Záhrobské navíc jistě potěší, že se na začátku října, společně s dalšími lyžařkami Milka Ski Stars postavila před objektiv, a to ne ledajaký! Stál za ním totiž jeden z nejpopulárnějších světových zpěváků, Bryan Adams.

SvědoMilkamitá příprava ale sama o sobě vždycky nestačí, protože při sportu se může stát řada věcí, které člověk zkrátka nedokáže ovlivnit. Pokaždé, když se postavíte na start, prostě potřebujete i kus štěstí, aby se vám v té obrovské konkurenci podařilo stanout na stupních vítězů. A když před vámi stojí tak velká výzva, je dobré mít u sebe nějaký talisman, něco co vám přinese štěstí. Takový malý talisman vám může ulevit i od trémy a dodat potřebný optimismus, který k vítězství potřebujete.

 

 

Držíte Šárce palce? Pokud ano, zkuste jí namalovat nějaký speciální obrázek pro štěstí, který si potom Šárka dá na svou lyžařskou helmu, v níž bude na mistrovství světa soutěžit. Šárka si z došlých obrázků vybere ten, který se jí nejvíce zalíbí a autor vítězného návrhu bude pozván přímo do rakouského Schladmingu. Zde jí předá helmu s jím naktesleným obrázkem a zůčastní se úvodního ceremoniálu. Navíc se na tribuně bude moci dívat na vůbec první závod mistMilka helmarovství, a to jistě stojí za to!

Hodně štěstí, Šárko!

Pokud jste fanouškem nejslavnější české lyžařky a máte šikovné ruce, kterými dokážete vykouzlit úžasné obrázky, pak neváhejte ani chvilku. Nemusíte být žádný velký umělec. Hodnotíme orginalitu, nápad a vtip!

„Při každém závodě, zvláště pak na mistrovství světa, je pro mne podpora fanoušků velmi důležitá. Už teď se těším navšechny obrázky, které do soutěže přijdou. Bude prima, až s tím vítězným na helmě pojedu svůj slalom na mistrovství světa ve Schladmingu,“ dodává Šárka.

 

Jak bude soutěž probíhat?

Stačí, když nakreslíte nějaký obrázek pro štěstí a nahrajete ho na stránky http://www.facebook.com/Milka.cz.sk. Z diváckého hlasování pak vzejde deset nejlepších, z nichž si Šárka vybere svého favorita, který ozdobí její fialovou helmu.

Pro více informací naštivte internetové stránky: http://www.facebook.com/Milka.cz.sk

Vše o Milka Ski Stars se dozvíte také na našem facebooku: www.facebook.com/milkaskistars

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

*/ ?>