Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Vyzkoušejte nakupování online

Vyzkoušejte nakupování online

25.10.2012 - redakce Babinet.cz

Vzpomenete si, kdy jste naposledy měla čas obejít všemožné obchody a prohlédnout si jejich zboží? Že na to nemáte čas? V dnešní uspěchané době nic neobvyklého. Proto si můžete na internetu pořídit nejen elektroniku, ale nyní i jakékoli oblečení. Online nakupování se stalo běžnou součástí našich životů, a proto je na čase, abyste si ho vyzkoušela i vy.

Lidé jsou zvyklí přes internet nakupovat techniku nebo knihy, ale dnes stále častěji nakupují i módu. Lákají je totiž nižší ceny a větší výběr než v kamenných obchodech. Navíc se v e-shopech objevují i kousky, které se do běžných obchodů nedostanou a v neposlední době hraje roli i značná úspora času.

Při nakupování přes internet byste ale měla dodržovat určitá pravidla, aby Váš nákup byl bezpečný. Je potřeba vybírat pouze z ověřených e-shopů, se kterými mají ostatní zákazníci dobré zkušenosti, což poznáte například podle pozitivních recenzí. Navíc podle českých zákonů máte možnost zboží do 14 dnů bez udání důvodu vrátit. Proto není potřeba se bát, že kupujete zajíce v pytli.

Jinde v Evropě jsou sice ještě o krůček před námi, ale trend online nakupování se pomalu rozmáhá i u nás. Příkladem je například módní klub Stilago (www.stilago.cz), ve kterém se můžete jednoduše zdarma zaregistrovat a denně vybírat z nové, aktualizované nabídky světových značek jako je například španělský Desigual nebo Tom Tailor.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

*/ ?>