Babinet.cz  /  Magazín  /  Aktivní život  /  Kde maminky nakupují dárky

Kde maminky nakupují dárky

25.10.2012 - redakce Babinet.cz

Dětský úsměv či veselé dovádění dětí je pro nás maminky největší odměna. Každá maminka, která má celý den na starosti svoje ratolesti, ví, jak je někdy vyčerpávající a náročné se plně celý den dětem věnovat, natož s nimi zařídit nákupy, oběhat lékaře či nakupit dárky.

 

Jaký dárek pořídit na Vánoce?

Před námi jsou Vánoce a s nimi i dilema, co pořídit pod stromeček. Nyní si představte, že budete procházet přeplněnými nákupními centry s dětmi kolem sebe a vybírat ten vhodný dáreček pro manžela, rodiče i samotné dětičky. Jistě chcete vybrat ten správný vánoční dárek, který potěší, překvapí a zaujme.

Máme pro vás inspiraci, jak snadno a rychle pořídit Ježíška. Vyzkoušeli jsme nákup zážitků přes internet a s potěšením jsme zjistili, že i u nás jsou obchody, které dbají na kvalitu, profesionalitu, vstřícnost a rychlost. Našli jsme firmu, která právě díky svému přístupu byla oceněna klienty a získala opakovaně vítězství v soutěži ShopRoku ve své kategorii.

Na internetových stránkách najdete veškerou aktuální nabídku zážitků. Jsou rozděleny do kategorií podle zaměření, což vám umožní se snadno mezi zážitky orientovat.

 

Tipy na zážitky pro muže a pro ženy

A jaké zážitky zaujaly nás? Jako první kategorii jsme prošli Adrenalin. Zde jsou zážitky jako bungee jumping, tandemový seskok padákem nebo tandemový paragliding. Zaujaly nás zde ale i trochu netradiční zážitky jako vojenský výcvik zásahové jednotky S.W.A.T., celodenní výprava do podzemních jeskyní nebo střelba z různých zbraní. Takové dary by jistě ocenil nejeden manžel či starší syn.

Hledali jsme v nabídce také nějaké tipy na dárky pro maminku nebo kamarádku. I ty jsme zde našli přímo v kategorii „dárky pro ženy“. Darovat poukaz například na čokoládovou, detoxikační nebo tibetskou masáž jistě vyčaruje úsměv nejedné ženě.

 

Zážitky pro těhotné ženy

Příjemně nás překvapila i kategorie zážitků pro těhotné maminky. Podarovat těhotnou ženu je leckdy nesnadné, ale zde jsme objevili několik zajímavých tipů. Jemná relaxační masáž pro těhotné pomůže mamince zmírnit potíže, které těhotné trápí, jako jsou bolesti zad a šíje. Darovat se dají i různé kurzy či cvičení. A co dopřát nastávají mamince či čerstvé mamince den plný relaxace a zkrášlování? Být těhotná je nádherné období ženy, a pokud se cítí žena hýčkaná a je spokojená sama se sebou, bude vzpomínat na toto období s radostí. A nakonec přeci platí, že spokojená maminka = spokojené miminko a tedy celá rodina.

 

Zážitky pro milovníky piva

Firma, u které jsme nakonec i zážitky zakoupili, nabízí opravdu velký repertoár zážitků pro pivaře. Je vidět, že jako Češi máme pivo v oblibě a to nejenom jeho použití vnitřně. Pivní lázně můžete darovat jednotlivci či dvojici anebo se dá vyrazit do lázní i přes noc. Lze si tedy užít koupel v pivu, relaxaci, masáže i popíjení piva bez obav o řidičský průkaz. Nejdéle fungující lázně jsou v Chodové Plané, nejnovější byly otevřeny nyní v září v Plzni. Další města, ve kterých lázně fungují, jsou Rožnov, Praha, Štramberk, Bahenec či Tábor.

 

Dárkové balení zážitků

A to není všechno. Každý poukaz na zážitek je elegantně zabalen v dárkové krabičce s ozdobnými stužkami. Jako jedna z mála agentura nabízí i možnost osobního věnování k vybranému zážitku, což celému dárku dodá osobní nádech a vše tak působí velmi luxusně a přátelsky. I doručení stojí pár korun a do druhého dne Vám balíček přiveze kurýr přímo do ruky nebo si jej můžete osobně vyzvednout v kanceláři na Praze 8.

Zkuste tento rok využít služeb zážitkové agentury. Je to snadné, rychlé a ušetříte si hodně času, který můžete věnovat svým dětem a poklidné přípravě na vánoční svátky. Nechte tuto webovou stránku www.esennce.cz otevřenou k nahlédnutí „Vašemu“ Ježíškovi a třeba se budete moci sama přesvědčit, jaké to je dostat pod stromeček zážitek.

Připravujeme pro Vás i soutěž, výherkyně získá poukaz na thajskou masáž v luxusním salónu. Těšte se, již za 3 týdny můžete zkusit štěstí.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

JTina
3.12.2012 21:25

Myslím, že dárkové poukázky, třeba zrovna na masáž apod. jsou vůbec nejkrásnějším dárkem pod stromeček :-) Sice je ppod stromečkem "jenom" kousek papíru (ale i ten se dá vymakat :-)), ale ten zážitek, který obdarovanou čeká, je skvělý, od Vánoc se na něj může těšit :-) Podobně je tomu s předplatným časopisů nebo nějakých dalších oblíbených tiskovin - člověk má pod stromečkem "jen" certifikát třeba s posledním výtiskem časopisu....ale pak mu každý měsíc ve schránce přistane malej ježíšek :-) Super věc. Takhle už léta kupuju dědovi cosi o zahradě, prckovi nově Sluníčko, miláčkovi Respekt a kámoškám obvykle Moji psychologii, protože tam najdou aspoň inspirativní čtení od hromady dalších lifestyle časopisů. Prostě...když se trochu zamyslíte, tak ten opravdu vhodný dárek najdete na 100 %:-)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

*/ ?>