Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Škola klepe na dveře - tipy na nákupy

Škola klepe na dveře - tipy na nákupy

29.8.2012 - Redakce Babinet

Není třeba propadat panice při pohledu na nákupní seznam školních pomůcek. V prodejnách Albert seženete vše, co potřebujete, dokonce i nepříliš tradiční pomůcky pro leváky, výukové materiály a výtvarné potřeby všeho druhu.

Například zde koupíte dětské nůžky pro leváky, které mohou díky bezpečným zakulaceným špičkám používat děti již od 3 let. Stojí 19,90 Kč. Psací potřeby, které mohou používat jak leváci, tak praváci uvítají hlavně hravé povahy. Ergonomické pero Stabilo Easy v barvě modré, růžové či zelené s třemi náhradními náplněmi v albertovi pořídíte za 219,90. Školákům z prvního stupně základní školy může přijít vhod stíratelná tabulka pro nácvik písma a číslic. Speciální fixu lze z tabulky snadno otřít hadříkem, takže tabulka je v mžiku opět prázdná. Cena 69,90 Kč. Nepostradatelný je už od nepaměti klasický rozvrh hodin. Pokud sháníte jednoduchý a přitom pro děti atraktivní, zkuste rozvrh s motivy českých večerníčků – určitě zabodujete. Stojí 5,90 Kč. Přezuvky do školy jsou pro děti nezbytné. Stejně tak nezbytný je ale odpovídající obal na ně.  Vzpomeňte na vlastní školní léta a kupte své ratolesti klasický sáček na přezuvky s veselými motivy. V prodejnách Albert stojí 49,90.

V prodejnách Albert Mluvení se zvířátky startuje v pořadí již třetí kampaň letošního roku společnosti Ahold, která navazuje na úspěšné Hrátky se zvířátky. Od 29.8 tentokrát nabídne unikátní kartičky opatřené čárovým kódem. Díky tomuto kódu a „mluvítku“ zákazníci uslyší zvuky šedesáti zvířecích „celebrit“, se kterými se potkáváme ve vybraných českých zoo.

 

 

 

 

 

 

 

TIP: Ideální pití s sebou do školy

Ideální s sebou do školy jako svačinka a pitíčko ke svačince i po celý školní den je neperlivá ochucená Dobrá voda dětská ve formátu 0,33 l s praktickým push-pull uzávěrem.

Děti si mohou pochutnat na pěti ovocných příchutích – malina, hruška, bílé hrozny, bezinka a jahoda.

Ochucená Dobrá voda obsahuje oproti jiným slazeným nápojům nebo džusům mnohem méně cukru a oblíbené dětské příchutě ovoce udělají z každého dítěte přeborníka v pití. Navíc jsou všechny varianty Dobré vody Čtyřlístek obohaceny o vitamin C.

Dobrá voda je nejlehčí mineralizovanou vodou na trhu, proto je ideální pro každodenní pití pro všechny děti. Díky lehké mineralizaci příznivě působí na organismus a je ideální pro dodržování pravidelného pitného režimu. 

Dobrá voda dětská je k dostání za příjemnou cenu 10,90 Kč.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Cami145
2.2.2018 13:09

Právě s prodejnami Albert máme při nakupování takových věcí kladnou zkušenost. V supermarketech sice ta nabídka není tak široká jako inzerují na https://www.letakomat.cz/albert/ ale stačí zajet do hypermarketu a tam člověk sežene v podstatě vše na jednom místě.

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz