Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Od oltáře do PIVOTELU???

Od oltáře do PIVOTELU???

11.8.2012 - Redakce Babinet

Hrad Karlštejn zlákal nejednu nevěstu a ženicha svým kouzlem historie a nádherného prostředí k vyslovení svého „ANO“.

Okolí Karlštejnska však skrývá další unikátní skvost v podobě prvního PIVOTELU na světě, jež jistojistě stojí za návštěvu a ochutnání jedinečného piva MMX.

MMX Pivotel zahrnuje služby restaurační, ubytovací a kulturní. To vše pod jednou střechou. A proto je právě toto místo ideální i pro uspořádání svatební hostiny s oslavou a díky luxusnímu ubytování s unikátním architektonickým provedením také první romantické svatební noci.   

Pro zajímavost…

MMX Pivotel je účastníkem turistického projektu Karlštejnské šachy, který byl slavnostně otevřen právě zde. Okruh v sobě skrývá dvě nej. Jednak je s více než 72 kilometry nejdelším okruhem a také je označen šachovými figurami, které jsou zapsány v České knize rekordů jako největší. Turistický okruh spojuje nejzajímavější místa Karlštejnska a navazuje na něj i 6 nových místních naučných stezek. Černá šachová figura pěšce před budovou pivotelu je reprezentantem této stezky.

Více informací: www.mmxpivo.com

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz