Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Pozvánka: Mezinárodní veletrh kosmetiky WORLD OF BEAUTY & SPA

Pozvánka: Mezinárodní veletrh kosmetiky WORLD OF BEAUTY & SPA

10.8.2012 - Redakce Babinet

AREÁL PVA EXPO PRAHA – LETŇANY BUDE 7. a 8. září 2012 OPĚT HOSTIT ÚČASTNÍKY PRESTIŽNÍHO VELETRHU KOSMETIKY A ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU WORLD OF BEAUTY & SPA

Mezinárodní veletrh kosmetiky WORLD OF BEAUTY & SPA se stal bezesporu nejprestižnější veletržní událostí oborů zaměřených na krásu těla i duše. Účast na něm je výzvou pro všechny, kteří chtějí vidět ale i třeba na vlastní kůži zkusit novinky ze světa i z tuzemska. Pomohou jim v tom známé tváře - naši nejlepší vizážisté, kadeřníci, školené kosmetičky, nehtové dizajnerky, pedikéři, módní návrháři, odborníci nabízející přístroje a na formování postavy, fyzioterapeuté, maséři, odborníci na relaxaci a alternativní metody diagnostiky a preventivní péče.

TRENDY V LÍČENÍ, ÚČESECH, ODÍVÁNÍ-  LOOK 2012/2013

Návštěvníci jdoucí s trendy v líčení a stylingu si nenechají ujít trendy značek Estée Lauder v podání Pavla Bauera,  Artdeco v podání Štěpánky Podroužkové, nebo např. současný „porcelánový“ trend Look Dita von Teese, revoluci v líčení „stage air make-up“ by BSPRO.cz, trendy značky  Arabesque a další. A pro slavnostní příležitosti se nechají inspirovat šarmem tanečního parketu ztvárněný sedmi českými a dvěma zahraničními účastníky Mistrovství v make-upu, či Benátskou nocí nalíčenou  Štěpánkou Podroužkovou. Pavel Bauer překvapí kreativním tématem dalšího ročníku soutěže CREATIVE IMAGE TEAM 2013.

Jak čarovat s kadeřnickými nůžkami ukážou nejlepší kadeřníci v INSPIRACI 2013, soutěž doplní samostatná kadeřnická vystoupení Honzy Hlaváčka a jeho týmu, k Afro-účesům se vrátí Martha Ronke Ayrorinde. Návštěvníci dostanou možnost zkusit nový účes v počítačové simulaci, nechat si vytisknout foto pro inspiraci a ti odvážnější hned „na místě“ zhotovit účes rukama šikovných kadeřníků.

Přehlídku trendů završí módní show značek Lee, Wrangler, módní show Českých modelek, přehlídky prestižních škol SOŠ Havířov-Prostřední Suchá a SPŠO v Praze 7, juniorské modely Národní komory módy a Fashion Rally international. Z Anglie navštíví veletrh CATWALK SHOW – netradiční prezentace „PO ANGLICKU POJATÝCH“ oděvů pro kosmetičky, kadeřnice, maséry a další pracovníky v oborech krásy.

A ze zkrášlování není možno vynechat nové trendy v nehtovém dizajnu a zdobení nehtů, které přináší desítky vystavujících firem, setkáte se s ukázkami i možností vyzkoušet třeba jen na jednom nehtu to, k čemu jsme dosud neměli odvahu nebo čas.

SOUTĚŽE

Pro soutěživé jedince i jejich fanoušky jsme opět připravili škálu soutěží v oborech:

Make-up-Česká mistrovská soutěž se zahraniční účastí na téma Šarm tanečního parketu

Nail Design – Česká a mezinárodní mistrovská soutěž, postup na prestižní soutěž v Düsseldorfu

Péče o nohy – Podologická soutěž pod záštitou České podiatrické společnosti

Kadeřnícký svět –INSPIRACE 2013 – finalisté „life“ na podiu soutěží o stotisíc korun
Soutěž BEAUTY EXPO & PROKOS PRODUCTS AWARD o ocenění „“high quality product“

Vyhlášení Maséra roku2012 atémat Creative Image Team, Fotomakeup  a Prodlužování řas 2013

KOSMETICKÁ A ANTI-AGING PÉČE

Ty nejlepší ukázky péče leaderů kosmetického oboru na podiu i stáncích (značky Mesosystem, Skeynndor, Gernétic, Jean Klébert, Thalac a velké řady dalších prestižních značek v malé hale v průběhu dvoudenního FESTIVAL OF BEAUTY pořádaného Unií kosmetiček.

VYBAVENÍ PRACOVIŠŤ

Za shlédnutí stojí  jistě špičkový kadeřnický nábytek Maletti, luxusní vybavení pro kosmetická, wellness a spa studia NILO, stejně tak jako nabídka chytrého počítačového řešení pro řízení kosmetických  salonů a mnoho dalšího.

RELAXACE, REGENERACE, ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL

Prevence zdraví těla i ducha je oborem, kdy by každý pro sebe měl něco udělat. Již zdaleka jsme překročili omezení na „zdravé“ potraviny či výživové doplňky“, pyramida nadstavby je vytvořena spojením  našeho myšlení se smysly, pocity a náladami, které můžeme příznivě ovlivňovat, a zpětně přes ně ovlivňovat svoji celkovou duševní a tělesnou harmonii a rovnováhu. Vystavovatelé připravili škálu nabídek a poradenství v oblasti relaxačních, regeneračních či detoxikačních masáží, aromaterapie, používání éterických olejů a dalších čistě přírodních prostředků, stejně tak např. sestavování jídelníčku pro jednotlivé typy, cvičení při problémech s pohybovým aparátem, plavání a vodní aktivity, zdravé opalování – to vše také pro naše juniory. 

Jako červená niť prochází veletrhem aktuální nabídka výuky v zúčastněných oborech, nesčetné možnosti studia, školení či rekvalifikací pro práci v oborech zkrášlovacích a relaxačních služeb, které jsou stále více žádané a mají velkou budoucnost.

Více na www.worldofbeauty.cz a na http://www.facebook.com/KosmetickyVeletrh

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz