Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte a vyhrajte XL to S Medical program na snížení nadváhy!

Soutěžte a vyhrajte XL to S Medical program na snížení nadváhy!

15.4.2012 - Redakce Babinet

Klinicky ověřený program XLtoS Medical komplexně snižuje nadváhu a řeší problém obezity. Trio zdravotnických prostředků s trojím účinkem díky patentovanému složení účinně kontroluje metabolismus tuků, cukrů i chuť k jídlu. To vše bez vedlejších účinku a JO-JO efektu.

Obezita je označována epidemií jednadvacátého století, a to jistě zasluhuje pozornost. Česká republika patří mezi pět „nejobéznějších“ zemí v Evropě. Alarmující čísla ukazují, že nadváha postihuje 57,6% českých žen a 73,2% mužů, z toho přímo obezitou trpí 24,7% mužů a 26,2% žen1. Nadváha jednoznačně vede nejen ke zdravotním problémům, ale i sníženému sebevědomí, čímž ohrožuje psychiku.

tukyVysoká váha však není výhradním problémem dospělých. Špatné stravovací návyky a omezení pohybu přináší negativní dopad také na děti a mladistvé. Patnáct procent českých dětí ve věku 11 až 15 let trpí nadváhou, obezita pak postihuje každé desáté dítě. Tím se Česká republika řadí na deváté místo v žebříčku obezity dětí. 

Odpovězte na jednoduchou soutěžní otázku a čtyři z Vás vyhrají balíček XL to S Medical, program na snížení nadváhy. 

XLtoS MEDICAL Vázání kalorií z tuků

Stravujete se často mimo domov? Jíte jídla bohatá na tuky?

Účinná látka, patentovaný komplex vlákniny rostlinného původu. Redukuje vstřebávání tuků z jídla o 27%!! Tím snižuje hladinu cholesterolu v krvi a zároveň prodlužuje pocit plnosti. Přípravek navíc obsahuje vitamíny A, D a E.

medical

XLtoS Medical Blokování kalorií ze sacharidů

Libujete si v pokrmech: těstoviny, chléb, rýže, brambory, …? 

XLtoS Medical Redukování chuti k jídluPokud ano a přesto si chcete hlídat váhu, je tu pro Vás XLtoS Medical Blokování kalorií ze sacharidů. Redukuje vstřebávání polysacharidů až o 66% a snižuje hladinu cholesterolu v krvi. Patentovaná látka je glykoproteinový komplex, který zvyšuje aktivitu enzymu alfa amylázy. Ta štěpí složitější cukry na jednoduché a následně dochází k jejich rychlému odbourání.

Pronásleduje Vás zvýšená chuť k jídlu?

chuť k jídluÚspěšně Vás tohoto pocitu zbaví XLtoS Medical Red
ukování chuti k jídlu. Nadváha a obezita mají své příčiny v nepravidelném stravování a následném přejídání. XLtoS Medical Redukování chuti k jídlu kontroluje chuť k jídlu navozením příjemného pocitu sytosti a zároveň snižuje tzv. záchvaty hladu. Patentovaný komplex vytváří příjemný pocit nasycenosti.

Přípravky jsou určeny dospělým i dětem nad 12 let.Soutěž již byla ukončena.
Obvykle do tří týdnu od konce soutěže se na tomto místě objeví výherci.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip