Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Epilace třetího tisíciletí…

Epilace třetího tisíciletí…

6.4.2012 - Klinika Mediestetik

Přichází léto a je samozřejmé, že chceme být krásné a přitažlivé. V dnešní době se čím dál více klade důraz na hladké tělo bez chloupků. Netrapte se pravidelnou a nekonečnou depilací pomocí žiletek, bolestivého vosku a mnohého dalšího.

Mediestetik

Navštivte raději naší kliniku estetické dermatologie Mediestetik v Praze a vyzkoušejte laser Candela GentleLase na vlastní kůži. Tento přístroj patří mezi tři epilační lasery na světě, které mají schválení od FDA na permanentní redukci chloupků. Modely s tímto certifikátem, zaručují viditelné výsledky při menším počtu návštěv než u běžných laserů.

Nezaměňujte však lékařské depilační lasery s nelaserovými fototerapeutickými přístroji (např. kosmetické IPL - pulzní světlo), jež nevyžadují přítomnost lékaře a v žádném případě nemohou zaručit často proklamovaný trvalý efekt epilace. Tyto kosmetické přístroje mají, bohužel, velmi nízký výkon a řadu balastních vlnových délek a skutečně nedokáží zničit všechny zárodečné buňky chlupových kořínků, pouze jejich růst přechodně utlumí, podobně jako např. depilace voskem.

Ordinace

Lékaři a pracovníci kliniky estetické dermatologie Mediestetik disponují dlouholetými zkušenosti v oboru. Účinnost ošetření závisí, vedle zkušeností lékaře, především na výkonu a nastavení správných parametrů laseru. Výhodou tohoto laseru je definitivní redukce růstu nežádoucího ochlupení bez jakýchkoliv nepříjemných pocitů pacienta, ale také velká rychlost, která je nespornou předností nejnovějšího modelu tohoto přístroje.

Můžeme vám nabídnout odstranění nežádoucích chloupků na bradě, nad horním rtem, v okolí prsních dvorců a bradavek, na stehnech, v oblasti bikiny line, v podbřišku a dalších místech pomocí špičkového laseru Candela GentleLase. Permanentní epilace laserem vám zaručuje trvalou redukci nežádoucího ochlupení a nádherně hladkou pokožku. Laser Candela GentleLase působí též na póry, které stahuje a vaši kůži tak vyhlazuje a sjednocuje. Vychutnejte si pocit dokonalé pokožky.

Unikátní výhody lékařské epilace laserem:

  • Depilacevýrazná úspora času, stáčí méně zákroků

  • výrazná úspora financí, opravdová laserová epilace je trvalá

  • efekt jemné rejuvenace, struktura ošetřené pleti je hladší a póry menší

  • nedochází k popáleninám a jiným silným iritacím kůže

Neváhejte a navštivte naše stránky www.mediest.cz, kde se dozvíte mnohem více o laserové epilaci třetího tisíciletí, nebo se ihned objednejte. Budete krásnější nejen na letošní léto, ale i na všechna následující. Laserová epilace je totiž trvalá.

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz