Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Limitovaná edici Igráčka: PRIMALEX Igráček - Malíř čeká na děti v prodejnách barev

Limitovaná edici Igráčka: PRIMALEX Igráček - Malíř čeká na děti v prodejnách barev

3.4.2012 - Redakce Babinet

Speciální sadu PRIMALEX Igráček - Malíř s doplňky nehledejte v hračkářství, vypravte se rovnou do prodejny s barvami. Tohoto Igráčka totiž získáte pouze za nákup malířských nátěrů z nové „stříbrné řady“ PRIMALEX POLAR/ INSPIRO. Menší varianta sady obsahuje Igráčka v červených montérkách, dvě štětky, sadu tónovacích barev, dva kyblíky, štafle, vzorník a box na doplňky. Ve větší sadě najdou děti navíc ještě autíčko s logem PRIMALEX. Malířské nátěry PRIMALEX s Igráčkem je možné získat v celé obchodní síti, například v prodejnách Dům barev (www.dumbarev.cz).

Igráčka jako automechanika, doktora, hasiče, kuchaře nebo policistu koupíte v každém dobrém hračkářství. Malíř dosud chyběl. O doplnění se postarala značka PRIMALEX když ve spolupráci s výrobcem Igráčka, firmou EFKO, připravila figurku malíře s množstvím doplňků ve speciální edici. Malíře s doplňky je možné získat jedinou cestou, a to zakoupením vybraného výrobku z nové řady PRIMALEX POLAR/INSPIRO.

„Stříbrná“ řada PRIMALEX je aktuální novinkou. Spojuje nejúspěšnější výrobky PRIMALEX vysoké kvality – bílý PRIMALEX POLAR, nejbělejší nátěr z nabídky PRIMALEX, kolekci barevných nátěrů PRIMALEX INSPIRO ve 12 elegantních odstínech a nejprodávanější báze pro tónování v Kolorovacích centrech.

PRIMALEX POLAR je dlouhodobě druhým nejprodávanějším a zároveň nejbělejším malířským nátěrem z nabídky značky PRIMALEX. Právě díky své dokonalé polární bělosti dokáže prosvětlit i menší nebo tmavší interiéry.

PRIMALEX INSPIRO představuje kolekci hotových, již z výroby obarvených nátěrů. Vybírat můžete z celkem 12 elegantních odstínů inspirovaných přírodou kolem nás. Pět odstínů je přitom zcela nových (Zlatý jantar, Indická kurkuma, Anglická zeleň, Italská oliva, Arabská mocca), dva byly oproti loňskému roku pozměněny (Lipová zeleň, Toskánská levandule). Kromě nových a pozměněných odstínů zůstávají aktuální též oblíbené stávající odstíny, a to Světlá šampaň, Čajová růže, Tmavý šafrán, Ohnivé tabasco a Královský rubín).

Malířské nátěry PRIMALEX s Igráčkem je možné získat v celé obchodní síti, například v prodejnách Dům barev (www.dumbarev.cz). Více na www.primalex.cz.

Akce začala 1. dubna

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz