Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte spolu s námi o nové stavebnice LEGO® DUPLO® Sněhurčina chaloupka a LEGO® Zábava s kostkami

Soutěžte spolu s námi o nové stavebnice LEGO® DUPLO® Sněhurčina chaloupka a LEGO® Zábava s kostkami

2.4.2012 - Redakce Babinet

LEGO® DUPLO® stavebnice přináší dětem nejen zábavu, ale zároveň napomáhají k rozvoji jejich dovedností. Za pomoci kostek se děti učí rozeznávat tvary, barvy, zlepšují jemnou motoriku a rozvíjí svou tvořivost.  Děti si tak mohou postavit svůj malý svět plný barevných staveb a figurek lidí či zvířátek se zajímavými životními příběhy. Vytváření dětských příběhů jim napomáhá k rozvoji jejich myšlení.

Učení čísel od 1 do 10 půjde Vašim dětem samo díky barevným kostkám s číslicemi ze stavebnice LEGO DUPLO Hra s čísly. Stavebnice obsahuje i další kostky, DUPLO figurka dítěte, pejsek a vozík, které mohou sloužit k dotvoření dětského světa čísel.

Z nové stavebnice LEGO DUPLO Moje první stavění, budou nadšení zejména Vaši malí architekti, neboť právě ona může být tím prvním krokem v jejich stavitelské kariéře. Jako inspirace a průvodce při prvním stavění domečků, aut či obchodů jim poslouží odolné karty, které jsou součástí setu.

V začátečnické sadě LEGO DUPLO Box s kostkami, naleznou Vaše děti dostatek kostek a DUPLO figurek, díky kterým se budou moci Vaše děti dokonale vyřádit. Herní postupy, zkušenosti rodičů a rady odborníku najdete také na stránkách www.duplosvet.cz.

Soutěžte spolu s námi o nové stavebnice LEGO® DUPLO® Sněhurčina chaloupka a LEGO® Zábava s kostkami a získejte jednu z nich pro své děti již dnes!

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Marta Slabihoudková - Praha, Martina Studená - Plzeň, Soňa Vrabcová - Praha, H.Hurtigová - Praha

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip