Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte a vyhrajte nový holicí strojek Gillette Fusion ProGlide (+ gel a balzám)

Soutěžte a vyhrajte nový holicí strojek Gillette Fusion ProGlide (+ gel a balzám)

31.3.2012 - Redakce Babinet

Gillette Fusion ProGlide disponuje sedmi špičkovými inovacemi. Jednou z nich je „nejostřejší technologie“ založená na nejtenčích břitech v historii značky, která zajišťuje maximálně hladký skluz po pokožce a dosud nevídaný komfort z holení. Potah břitů znatelně omezuje tření a z něj vyplývající podráždění. Dalšími novátorskými prvky jsou stabilizátor břitů ve středu hlavice pro rozptýlení tlaku holicí hlavy a přizpůsobení jejího pohybu konturám tváře. Za zmínku stojí také vylepšený pásek Comfort Guard s kanálky, který sestává z pružných lamel s efektem sněžného pluhu.

Lamely napřimují vousy a připravují je pro optimální seříznutí, zároveň také odstraňují přebytky pěny na holení a napínají pokožku. Fusion ProGlide má také vylepšený zastřihovač Precision Trimmer, zvlhčující pásek s obsahem minerálního oleje, nově navrženou rukojeť pro lepší ovládání a zdokonalený hřebínek MicroComb, který pomáhá navést vousy k břitu. Holicí strojek Gillette Fusion ProGlide je k dostání v manuální i bateriové verzi. Společně s produktem značka uvádí také řadu kosmetiky Gillette PRO. V nabídce jsou dva gely na holení – hydratační a s chladivým efektem a dva balzámy po holení – 2v1 a 3v1.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a vyhrajte Nový holicí strojek nový holicí strojek Gillette Fusion ProGlide (+ gel a balzám). Ve hře jsou dvě sady!

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Jan Struhař - Brno, Michal Houdek - Chrást

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip