Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte běžecké tričko od Icebreakeru

Vyhrajte běžecké tričko od Icebreakeru

28.3.2012 - Redakce Babinet

Hledáte důvod proč začít cvičit, nebo intenzivněji trénovat? Zde Vám jej nabízíme. Soutěžte o dámské tričko Icebreaker Rush V, které je půvabné a schopné jako Vy sama. Jedinečný kousek z prémiové vlny novozélandských ovcí typu merino se postará o to, abyste byla v suchu a nepřehřívala se, zatímco tvrdě pracujete na své kondici. Skvělý postavě lichotící střih a jemnost topu způsobí, že si budete užívat každý pohyb. Pro vaše pohodlí a lepší výkon při aerobních aktivitách jsme Rush V vybavili panely z očkového úpletu pro lepší odvětrávání, reflexním lemováním pro vaši bezpečnost, poutkem na sluchátka MP3 a zadní kapsou na klíče nebo energetické gely.

trikoSpolečnost Icebreaker vznikla v roce 1994 na Novém Zélandu a je průkopníkem outdoorového oblečení z ovčího merina, tento unikátní materiál vyniká vlastnostmi, mezi které patří prodyšnost, regulace tělesné teploty a v neposlední řadě i odolnost vůči zápachu. Není proto divu, že Icebreaker našel lehce v Česku odvážlivce, kteří oděvy z merina nosili více než 40 dní bez vyprání.

Icebreaker důsledně dodržuje principy trvale udržitelného rozvoje. Jako jediná outdoorová firma získává merino od ovcí přímo v místě jeho vzniku od novozélandských farmářů a může tak s jistotou zaručit nejen jeho kvalitu, ale i dobré životní podmínky čtyřnohých továren na zlaté rouno, které se pasou volně na horských svazích. Od srpna 2008 mají všechny kousky oblečení od Iceabreakeru na vnitřním štítku unikátní Baacode. Po jeho zadání na internetové adrese Icebreaker.com/baacode si mohou zájemci mimo jiné přečíst rozhovory s farmáři, od nichž merino pochází a udělat si virtuální prohlídku závodů, které merino pro Icebreaker spředly, nabarvily a ušily. Informace o oděvních novinkách, sezónních slevách a úspěších sponzorovaných sportovců se pravidelně objevují na www.facebook.com/Icebreakercz.

Sídlem společnosti Icebreaker je město Wellington na Novém Zélandu. Oblečení této značky se prodává ve více než třech tisících prodejnách ve třiačtyřiceti zemích světa. Nás ale v soutěži zajímá jméno zakladatele Icebreakeru. Vítězka obdrží tyrkysově modré tričko Rush V ve velikosti XS/S v hodnotě 1569 Kč.

Pro všechny co nevyhrají, jsme připravili zábavnou cenu útěchy. (***bude online po 2.4.2012, Icebreaker se omlouvá za zpoždění). Zjistěte, jak Vám bude slušet Icebreaker, prostřednictvím naší vystřihovánky s Ramotaurem a Ramonou (***).

Chcete vědět více? Čtěte zde!

Chcete ještě soutěžit? ZDE o cyklistické triko Icebreaker! 

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Kleisner Václav, Klatovy

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip