Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Šťastný Valentýn, řekněte to knihou, tedy e-knihou

Šťastný Valentýn, řekněte to knihou, tedy e-knihou

13.2.2012 - Redakce Babinet

Původem americký svátek sv. Valentýna slaví v Čechách stále více osob a proč také ne, je přece krásné mít rád a někomu to říct. Někomu to říct, ale jak? A Wooky říká: „Řekněte to knihou, tedy e-knihou.“  Pro tuto příležitost pro všechny milovníky knih připravila speciální edici dárkových valentýnských poukazů.

Společnost Wooky má pro vás v internetovém obchodě rajknih.cz nejen největší nabídku e-knih a e-časopisů na českém a slovenském trhu, ale k letošnímu Valentýnu pro vás navíc připravila speciální edici darovacích poukazů. Dle vaší nálady můžete vybírat z několika přednastavených designů, napsat vlastní věnování a případně ještě doplnit některým z nabízených aforismů či citací slavných autorů.

Díky jednoduchému modelu darování e-knihy pomocí on-line poukazu můžete během vteřin obdarovat své blízké i na nejvzdálenějším místě planety.

Nevíte si rady s výběrem, máme pro vás tip:

EADAMOVÁ Anna: Na lásku se neumírá
Nakladatelství: MOTÝL

Na lásku sa neumírá. Jen to občas bolí. Kurevsky. Kolikrát hrdinky románu pomyslely na tahle slova? Byly mladé, krásné a žádoucí. Vzbuzovaly obdiv, závist i žárlivost.

VIEWEGH Michal: Povídky o lásce
Nakladatelství: DRUHÉ MĚSTO

Milenci mladí i mnohem starší, manželé a exmanželé, staří mládenci a vdovy, vášně přiznané i skrývané, ale třeba také složitý vztah syna a umírajícího otce, zkrátka láska v nejrůznějších podobách a odstínech.

BARÁNEK Tomáš: Jak sbalit ženu 2.0
Nakladatelství: JAN MELVIL PUBLISHING

Ne každý má to štěstí, že se za ním ženy otáčejí. Někteří z nás mají dokonce pocit, že neuspějí nikdy, jiní tápou a opakují chyby těch, kteří neuspěli před nimi. Nové, aktualizované a obohacené vydání bestselleru!

NESVADBOVÁ Barbara: Borůvky
Nakladatelství: GINGER

Pozval mne na rande cizí muž. Taková věc se mi stává už málokdy. Ne jako před třemi lety, kdy nejméně každý týden. Ani jako před pěti, kdy téměř každý den. Fakt nekecám.

E-kniha jako dárek

A jak na to? Stačí v detailu knihy kliknout na tlačítko „Darovat“, vyplnit komu ji chcete darovat a připsat věnování a dárkový kupón odeslat e-mailem. Příjemce pak jen klikne na odkaz, který najde na dárkovém kupónu a klikne na možnost „Přijmout dárek.“

Více informací a kompletní nabídku elektronických knih naleznete na www.rajknih.cz

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz