Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Outletové centrum Fashion Arena: Slevová knížka na jarní nákupy

Outletové centrum Fashion Arena: Slevová knížka na jarní nákupy

11.2.2012 - Redakce Babinet

Slevové kupony zvýhodní po dva březnové týdny nákupy ve vybraných obchodech pražského outletového centra Fashion Arena o dodatečnou slevu až 20 %. Exkluzivní slevové knížky s více než padesáti kupony na slevy většiny módních obchodů získají jako poděkování za svou přízeň zákazníci, kteří ve Fashion Areně nakoupí od 6. do 19. února 2012.

Dva týdny březnových nákupů, konkrétně od 10. do 25. března, budou ve vybraných obchodech outletového centra Fashion Arena ve Štěrboholích ještě výhodnější. Většina módních značek, ale i sportovního zboží, doplňků či potřeb pro domácnost se totiž zapojila do projektu, jehož cílem je poděkovat zákazníkům za jejich dosavadní přízeň. Exkluzivní slevová knížka tak nabídne více než padesát kuponů na dodatečné slevy, které zákazníci budou moci následně uplatnit zejména na nákup nových kolekcí jarního a letního zboží.

Slevové knížky obdrží zákazníci za své nákupy v období od 6. do 19. února, tedy v době vrcholící zimní výprodejové akce Cenový trhák.

V centru je návštěvníkům k dispozici téměř 100 outletových obchodů renomovaných a oblíbených značek módy, sportovního oblečení, obuvi a kožených doplňků, spodního prádla, módních doplňků, kosmetiky, hraček či potřeb pro domácnost. Outletové obchody Fashion Arena Outlet Center jsou obchody samotných výrobců značek, nebo jejich výhradních zástupců.

Aktuální seznam obchodů naleznete na www.fashion-arena.cz

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz