Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Potěšte svou lásku na svatého Valentýna dárečkem od F&F

Potěšte svou lásku na svatého Valentýna dárečkem od F&F

25.1.2012 - Redakce Babinet

Vánoční svátky uplynuly jako voda, silvestrovské oslavy jsou za námi a nový rok je opět v plném proudu! Se vším, co k němu patří – počínaje novoročními předsevzetími, přes spoustu plánů, pracovních i soukromých, až po nejtajnější sny a přání, která se třeba právě v tom nadcházejícím roce vyplní.

Novoroční čas je především časem sounáležitosti a tak je nasnadě, že jedním z prvních svátků v roce, který celý svět slaví, je den svatého Valentýna – svátek lásky a náklonnosti. Přesto, že se nejedná o ryze českou tradici, věříme, že promarnit byť jedinou příležitost k oslavě lásky, by byl hřích. A proto jsme připravili několik tipů na valentýnský dáreček, který bude milou pozorností nejen pro Vaši obdarovanou polovičku.

ffffff

Vybrat dárek pro našeho miláčka je vždy oříšek, a to jsme se sotva vzpamatovali z vánočních nákupů. Zkuste klasické boxerky nebo novou pánskou vůni F&F, určitě bude mít radost.

ffff

 

Dárek pro oba…

Pokud si na svátek sv. Valentýna chcete udělat radost společně, pak si jistě vyberete něco pěkného do bytečku z bohaté nabídky kolekce F&F Home…

ffff

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz