Babinet.cz  /  Magazín  /  Kultura  /  Pozvánka: Termální lázně Laa – Hotel & Spa a město Laa uvádí …Tajemství mnichů Shaolin Kung Fu

Pozvánka: Termální lázně Laa – Hotel & Spa a město Laa uvádí …Tajemství mnichů Shaolin Kung Fu

22.1.2012 - Redakce Babinet

Vydejte se s rodinou či přáteli ve středu 8. února jen kousek za hranice k našim rakouským sousedům a budete mít možnost vychutnat si atraktivní kombinaci vystoupení legendárních mnichů z čínského kláštera Shaolin s relaxací ve vyhlášených termálních lázních Therme Laa, které se nachází v dolnorakouském Weinviertelu na česko-rakouských hranicích jen 50 minut jízdy z Brna (necelé 3 hodiny jízdy z Prahy) v lázeňském městečku Laa an der Thaya (Laa nad Dyjí).

Už více než 1.500 let jsou tito světoznámí Shaolin Kung Fu mniši mistři práce s energií. V jejich klášteře na upatí svaté hory Song Shan praktikují tito Zen buddhisté svá tělesná cvičení v nejvyšší dokonalosti. Qi – tok energie v lidském těle – může být prostřednictvím meditace a speciálních dýchacích technik blokován anebo uveden do toku tak, že je lidský organizmus na krátký čas odolný vůči bolesti a zranění, anebo může být využit k jeho uzdravení.
Během 90 minutového vystoupení uvidíte dech beroucí tělesná cvičení v té nejvyšší dokonalosti, představené skupinou složenou ze 14 mnichů a mistrů, pod vedením 75letého nejstaršího mistra chrámu a skupinou mladých mnichů Shamis. Diváci budou mít možnost sledovat tajemný svět čínské filozofie a mytologie, moudrosti buddhismu, ale především fantastickou tělesnou práci s energií Qi. Vystoupení proběhne 8. února 2012, od 20.00 hod ve sportovní hale Thaylandhalle v lázeňském městečku Laa.

Cena vstupenek:

Dospělí – 26 Euro

Děti do 14 let – 15 Euro

Vozíčkáři včetně doprovodu 1 osoby – 13 Euro

Vstupenky na vystoupení je možné zakoupit na hotelové recepci, na pokladnách a v obchodě v termálních lázních Laa a také na stránkách www.oeticket.com.

Více informací na www.therme-laa.at.

Zúčastněte se naší soutěže a můžete vyhrát nejen vstupenky na toto vystoupení, ale i denní vstupenku do termálních lázních Therme Laa.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip