Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Chcete se efektivně naučit cizí jazyk? Zkuste netradiční zážitkovou metodu

Chcete se efektivně naučit cizí jazyk? Zkuste netradiční zážitkovou metodu

17.1.2012 - Redakce Babinet

Říkáte si, že už se letos konečně opravdu musíte naučit cizí jazyk? Je to vaše pevné předsevzetí pro rok 2012? Pokud ano, a pokud to myslíte opravdu vážně, máme pro vás zajímavý tip, který vám pomůže najít to pravé řešení. Nový jazykový ateliér vám otevře netušené možnosti, jak si cizí jazyk zamilovat a jak jej prostřednictvím zážitků a přirozených situací dostat natrvalo pod kůži.

ochutnávka

Nemusíte odjíždět studovat jazyk do zahraničí, a přesto se budete cítit, jako byste tam někde „venku“ byli. Nemusíte sedět v lavici a poslouchat stále stejná slova a věty, a přesto se můžete naučit cizí jazyk rychle a zábavně!  Nemusíte se ani trochu učením nudit.  Můžete se naučit cizí jazyk tak, jak to vyhovuje vám, co nejpřirozeněji, se zážitky, které vás povzbudí a budou motivovat k dalšímu poznávání jazyka.

dezert

S Archimedes Language Academy se totiž budete učit lehce, moderně a především přirozeně. A přesně na těchto pilířích je nová metoda založena. Nabízí takový styl výuky jazyka, který se přizpůsobí vašemu životnímu stylu a nabídne vám jazyk v situacích, které v životě běžně zažíváte. Přirozeně a lehce. A také moderně. Mobil je naší přirozenou součástí, snad i prodlouženou rukou, bez které si už život neumíme pořádně představit. A podobnou prodlouženou rukou se pro vás stane tablet iPad, který je nepostradatelným pomocníkem i milým společníkem ve vašem každodenním kontaktu s jazykem, který toužíte ovládnout.
Ať už máte pár minut ráno při snídani, před pracovní schůzkou či večer před usnutím, díky iPadu, který dostanete jako standardní výukovou pomůcku, budete s jazykem žít každou minutu!

priprava

„Sami jsme se cizí jazyk učili léta a pořád to nebylo ono. A protože nás touha ovládat cizí jazyk nikdy nepřešla, hledali jsme, jak na to,“ říká Miroslav Pešta, zakladatel a jeden z dvojice autorů jazykového ateliéru. „Věřte, že zážitky se člověk učí nejlépe. V situacích, které denně zažíváte, se učíte nejlépe. Každodenní kontakt s jazykem je tou nejpřirozenější metodou, jak jej dostat pod kůži. A my jsme k tomu připravili mnoho zážitků, které hravě a zábavně znalost jazyka prohloubí a vtáhnou vás do děje,“ dodává Jiří Horák, druhý spoluautor jazykového ateliéru.

Mezi všemi klasickými studijními programy cizích jazyků, kterých jsou v Čechách stovky a jsou si podobné jako vejce vejci, je Archimedes Language Academy tak trochu jako balzám na duši.  Učíte se přirozeně, bez obav, zábavně, moderně, tak jak to každému z vás vyhovuje a hlavně se zaručenými výsledky.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz