Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Na vrásky z pupalkou dvouletou? A proč ne?

Na vrásky z pupalkou dvouletou? A proč ne?

20.5.2011 - Redakce Babinet

Málokterá část těla tak věrně odráží náš aktuální zdravotní a psychický stav a dokonce také věk, jako kůže. Není divu, že jí ženy věnují velmi intenzivní pozornost. Za zlomový bývá považován věk mezi třicítkou a čtyřicítkou. V tomto období je žádoucí začít se o pleť pravidelně starat, a to jak zvenku tak i zevnitř. Optimální je kombinovat kvalitní kosmetiku s přírodními nutrikosmetickými výživovými doplňky, které díky svému složení a formě působí přímo v hlubokých dermálních vrstvách, jejich účinek je proto dlouhodobější, trvalejší a také viditelnější.

vidadermNa trhu je nutrikosmetický přípravek, jehož základem je  extrakt z pupalky dvouleté, doplněk stravy Viaderm Skin Beauty. Pupalkový olej obsahuje kyselinu gama-linolenovou velmi příznivě působící na zdraví pokožky. Unikátní složení účinných přírodních látek  doplňuje koenzym Q10, kyselina hyaluronová a křemík. Olej z pupalky dvouleté hydratuje pokožku, zlepšuje elasticitu a pevnost, udržuje ji hladkou, pomáhá redukovat svědění a záněty.

tobolkyKoenzym Q10 jako antioxidant chrání buňky proti působení volných radikálů a tím zabraňuje stárnutí pokožky. Jeho hladina v kůži se snižuje s věkem.

Kyselina hyaluronová přináší revoluci v péči o pleť, velmi efektivně podporuje pružnost, hydrataci a hladkost pokožky, pomáhá zachovat její mladistvý vzhled. Křemík pomáhá stimulovat tvorbu kolagenu uvnitř pokožky a redukuje tak výskyt vrásek a zvyšuje pružnost pokožky.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz