Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte balíček s produkty AVIVIR Aloe Vera

Vyhrajte balíček s produkty AVIVIR Aloe Vera

15.5.2011 - Redakce Babinet
Odpovězte správně na soutěžní otázky a 3 z vás mohou vyhrát balíček s produkty AVIVIR.  Balíček bude obsahovat AVIVIR Aloe Vera sprej (99,5 % ekologicky pěstované Aloe Vera) a  AVIVIR Aloe Vera krém na ruce (70 % ekologicky pěstované Aloe Vera).

AVIVIR Aloe Vera sprej 99,5 % ekologicky pěstované Aloe Vera

AVIVIR Aloe Vera sprej od společnosti Aloe Vera Group ApS je tekutá Aloe Vera, kterou je možné přímo postříkat podrážděnou pokožku. Díky vysokému obsahu ekologické Aloe Vera (99,5 %) poskytuje AVIVIR Aloe Vera sprej rychlou úlevu a působí chladivě a regeneračně při sluncem spálené pokožce, bodnutí hmyzem, drobných poraněních, odřeninách a opruzeninách a jiných kožních podrážděních.

Naneste Aloe Vera sprej hned při prvotním projevu podrážděnosti a nadále pak s menšími intervaly, dokud podráždění nezmizí.

AVIVIR Aloe Vera sprej je vhodný pro dospělé i děti.

Velikost balení je vhodná do kabelky, sportovní tašky, přihrádky, na chatu či do lékárničky.

Věděli jste, že…

Vlasům, které jsou vysušené a poničené sluncem a mořem nebo fénováním a žehlením, můžete poskytnout extra péči tím, že AVIVIR Aloe Vera sprej nanesete na umyté vlasy. Lze také použít preventivně.

AVIVIR Aloe Vera krém na ruce 70 % ekologicky pěstované Aloe Vera

AVIVIR Aloe Vera krém na ruce je vynikající pečující krém na ruce. Díky vysokému obsahu ekologicky pěstované Aloe Vera AVIVIR Aloe Vera krém na ruce jedním krokem posiluje obranyschopnost pokožky, zvyšuje její vlhkost, chrání a regeneruje.

Je to ideální krém pro ruce a nehtová lůžka, která potřebují speciální péči. Malé množství tohoto krému lehkou masáží vetřete na ruce a nehtová lůžka.

Z krému budete nadšeni po prvním použití, jelikož je lehký, příjemný a rychle se vstřebává do pokožky. Suché a popraskané ruce budou rázem jemné a reprezentativní při každé příležitosti. AVIVIR Aloe Vera krém na ruce dodá Vaší pokožce vše potřebné pro to, aby sama byla schopna regenerace.

AVIVIR Aloe Vera krém na ruce obsahuje 70% ekologicky pěstované Aloe Vera, vitamin B5, Vitamin E, aminokyseliny a výživné mastné kyseliny z oleje z palmových jader. Jedinečné složení, které udržuje vlhkost v pokožce a zároveň ji umožňuje dýchat.

Malá a lehká záležitost jako stvořená do tašky.

Vhodný pro všechny typy pleti.

AVIVIR Aloe Vera sprej a krém na ruce:

  • jsou označeny ekologickou značkou labutě, která označuje ekologicky šetrné výrobky vysoké kvality (více na www.ecolabel.dk)
  • neobsahují parabeny, parfémy, triethanolamin, vazelínu ani barviva
  • jsou vyvinuty s ohledem na obojí - přírodní prostředí a lidi
  • jsou baleny v ekologickém balení (bez kovových prvků)

Skvělá volba pro jedince se zájmem o kvalitu a životní prostředí.

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Lenka Marešová - Trávnice, Miroslav Pytlík - Holýšov, Václav Ryneš - České Budějovice 370 05

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip