Babinet.cz  /  Soutěže  /  Zasoutěžte si o vstupenky do Polaria!

Zasoutěžte si o vstupenky do Polaria!

24.3.2011 - Redakce Babinet

Trápí Vás jarní únava? Máte oslabenou imunitu? Máme pro Vás řešení. Už jste slyšeli o celotělové chladové terapii nebo-li kryoterapii? Už jste zažili -130 stupňů na vlastní kůži? Nyní si na stránkách Babinet.cz můžete o takovou proceduru zasoutěžit!!

Kryoterapie patří k nejprobádanějším a nejmodernějším metodám regenerace.

Aplikace extrémního chladu neboli celotělová chladová terapie patří mezi fyzikální lázeňské metody, které používají střídavých účinků vysokých a nízkých teplot. Celotělová chladová terapie je zdraví prospěšná, cyklicky se opakující 2 - 4 minuty trvající procedura aplikace extrémních teplot na celé tělo.

polarium

A jak to probíhá?

Polarium nebo též kryokomora je moderní mrazící zařízení, ve kterém je v absolutně suchém prostředí udržována stabilní teplota od -110°C do -130°C a při krátkodobém pobytu trvajícím 2-4 minuty dojde k ochlazení povrchu těla. Po opuštění polaria je obvyklý pohyb a cvičení v rozsahu cca 10 minut, vhodný je také stretching.

Metodu aplikace celotělového extrémního chladu (CChT) lze libovolněkrát opakovat po celý život a upevňovat si tak zdraví, posilovat imunitu nebo zmírňovat tělesné příznaky civilizačních chorob.

Odpovězte správně na soutěžní otázky a 2 z Vás se budou moci těšit na 2 vstupenky do polaria!

Soutěž již byla ukončena.
Obvykle do tří týdnu od konce soutěže se na tomto místě objeví výherci.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip