Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Vůně volnosti - ESPRIT

Vůně volnosti - ESPRIT

15.3.2011 - Sofii

Čeká vás výročí seznámení, výročí svatby, výročí první pusy...Prostě výročí?! Den milovaný, zapomínaný, vytoužený, někdy ovšem i proklínaný. Den, kdy se mohou splnit sny. Co takový den pojmout s pocitem pohody, úsměvem, ale hlavně jinak? Žádné sešněrované večírky pod dozorem přepečlivých číšníků reagujících na každý pohyb, žádné drahokamy v náhrdelnících, ale taky žádné usmolené karafiáty a bonboniéra. Nespoutanost, volnost a radost...Nic? Stále se vám nic nevybavuje? A co když se řekne ESPRIT?

Obdarujte svou drahou polovičku i sebe. Dopřejte si radost ze spojení nejen srdcí a duší, ale i vůní. K tomu je ideální duo vůní Jeans Style, které se navrací k zábavě a bezstarostným kořenům značky Esprit.

Vraťte se tak zpět do let šedesátých, do doby, kdy slunná Kalifornie šílela po džínech značky Esprit. Pociťte znovu svobodu, která vám dovolí dělat vše, co chcete a překonávat daná pravidla vlastním stylem.

Vůně se chlubí senzačním džínovým potiskem a ikonickým logem Esprit. Modré denim pruhy spolu s logem Jeans Style na zadní straně flakónů  prosvítají skrze čiré sklo. Také krabičky perfektně reflektují stejné džínové trendy, jaké zdobí originální flakóny.

ESPRIT JEANS STYLE PRO NI

Ovocno-květinová vůně oslavující ženskost vás uchvátí zářivými, jasnými nótami pomeranče, orchideje a brusinky. Bohatý bouquet v srdci obsahující květinu tiare, bílou fialku a pivoňku propuká v teplý, uklidňující základ z vanilkového lusku, pačuli a pižma.

ESPRIT JEANS STYLE PRO NĚJ

Aromatická fougere vůně odráží nevázané nadšení ze života. Vaše smysly rozechvěje třpytivý bergamot spolu se sladkým ananasem a zeleným jablkem. Aromatická šalvěj muškátová ochucená špetkou skořice a návykovou lékořicí odkrývá dynamické srdce plné temperamentu. Sexy mužný podpis vůně dokončuje moderní základ mísící smyslnost vanilkového lusku spolu s pižmem.

Tak co? Není to právě to pravé ořechové? To co jste hledali? Užijte si výročí ve stylu šedesátých, dolaďte to muzikou, stylovým oblečením a navrch vůní ESPRIT JEANS STYLE a hned z toho máte večer, na který se nedá zapomenout!

JEANS STYLE PRO NI

tvůrce vůně: Emilie Copperman ze společnosti Symrise

EdT 15 ml                   299 Kč / € 10,99

EdT 30 ml                   399 Kč / € 14,99

JEANS STYLE PRO NĚJ

tvůrce vůně: Jacques Huclier ze společnosti Givaudan

EdT 30 ml                   299 Kč / € 10,99

EdT 50 ml                   399 Kč / € 14,99

Zúčastněte se naší soutěže a vyhrajte novou vůni ESPRIT JEANS STYLE

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz