Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Žádná zima netrvá věčně!

Žádná zima netrvá věčně!

11.3.2011 - Kateřina Navrátilová

TYRKYSA máme to tu! Přestože ještě všechen letošní sníh z našich hor neroztál, je čas myslet na přicházející jaro. Pro všechny milovníky originality a pro všechny, kteří již nedočkavě vyhlíží jarní teplé dny jsme v prodejně 4baby.cz připravili zbrusu novou kolekci nejprodávanějších dětských sandálků KEEN.

Sandálky Keen mohou děti nosit kamkoliv a jsou také vhodným pohodlným přezutím. Rychleschnoucí popruhová páskovina je perfektní i do vody, díky pružnému šněrování se sandál snadno nazouvá i sundává. Přidaný Velcro pásek umožňuje dokonale stáhnout botu k dětské noze.

PINKUzavřená pata umožňuje pohyb i v náročnějším terénu. Díky těmto výhodám a pro děti nejpotřebnější patentované ochraně prstů se tento outdoorový hybridní sandál stal absolutním leadrem dětských sportovních sandálů na světě.

ZNAKY A VÝHODY, které ocení každý rodič:

• omyvatelný voděodolný/boty se smí prát v pračce a jsou jako nové

• rychlé a pevné stahování s nastavitelným páskem přes nárt/jednoduché obouvání zvládnou i předškolní děti

• podšívka z hydrofobní síťoviny/brání odření nožičky a odvádí pot

• gumová podrážka KEEN/ochrání prsty i při jízdě na odrážedle

RED

V našem e-shopu na vás čekají nejen legendární hybridní sandály NEWPORT a WHISPER, ale i plné boty, určené pro outdoorové aktivity.

Pojďte si zasoutěžit s eshopem 4baby.cz.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz