Babinet.cz  /  Magazín  /  Dům a zahrada  /  Vyhrajte designové křeslo s čaji Pickwick

Vyhrajte designové křeslo s čaji Pickwick

1.3.2011 - Redakce Babinet

V průběhu března bude v hypermarketech Tesco a Globus probíhat soutěž „Vychutnejte si svoji chvilku“. Výhra bude více než lákavá – designové křeslo Pickwick ve tvaru šálku. Stačí zakoupit ovocný či zelený čaj Pickwick, zaregistrovat se a vyhrát. Pro ty, kteří nechtějí čekat, je za nákup 3 ks krabiček Pickwick, připravené odkapávátko na čajový sáček ve tvaru malého designového křesla. Vyzkoušejte proto voňavé kombinace ovocných čajů Pickwick nebo exotické zelené čaje Pickwick.

Připomeňte si chuť léta s čaji Pickwick

Sychravé počasí, chladná rána…  zima je v plné síle a léto ještě daleko. Aby se nám těmto nepříjemnostem čelilo lépe, přináší Pickwick na trh nové příchutě čajů, které mají svojí chutí připomenout teplé letní dny. Vychutnejte si svoji chvilku, když voňavá pára stoupá z hrnku čerstvě uvařeného čaje Pickwick. Vyberete-li si příchuť Zelené jablko s brusinkami a vanilkou nebo Červený pomeranč s limetkou a ananasem, budete překvapeni lahodnou kombinací ingrediencí, které se v čaji sešly.

Vychutnejte si svoji CHVILKU

Ať už sami nebo s přáteli, vychutnejte si svou chvilku s lahodnými ovocnými čaji Pickwick, chvilku, kdy nemáte žádné starosti a nemusíte nikam spěchat. Dopřejte si tyto momenty klidu a pohody jak často to jen půjde, ovocné čaje Pickwick vám v tom budou oporou.

Lahodné příchutě připomínající léto

Právě spojení zeleného jablka, brusinek a vanilky v sobě mísí všechny vůně, na které jsme od babiček zvyklí – čerstvě utržená, šťavnatá zelená jablíčka, sladká a teplá vanilka, domácí brusinkový džem. Brusinky, jako významný antioxidant, dodávají čaji také tělu prospěšné látky, bez kterých se v každodenním shonu neobejdeme. Příznivě působí na lidský organismus a pomáhají předcházet vzniku infekcí.

Kdo však dává přednost neobvyklejším chutím, může se těšit na osvěžující spojení červeného pomeranče, limetky a ananasu.

Nové příchutě ovocných čajů od Pickwicku jsou k dostání za doporučenou maloobchodní cenu 39,90 Kč v běžné síti obchodů s potravinami.

ZELENÉ ČAJE PICKWICK S VŮNÍ EXOTIKY

Smíchejte zelený čaj s trochou jahod a ozdobte citronovou trávou. Získáte svěží chuť zeleného čaje Pickwick, který má jemnou chuť s povzbuzujícími účinky. Přidáním exotické kombinace manga a jasmínu dostanete další variantu zeleného čaje Pickwick. Ochutnejte zelený čaj, který mají svůj původ v Číně a Japonsku.

Zelený čaj s jahodami a citronovou trávou

V tomto čaji se snoubí sladká chuť jahod s mírně osvěžující chutí citronové trávy. Tyto ingredience propůjčují zelenému čaji svěžest, a proto je vhodný i k přípravě domácího ledového čaje či jako základ domácích limonád.

Zelený čaj s mangem a jasmínem

Neobvyklá kombinace manga a jasmínu se dokonale hodí k zelenému čaji a ještě více evokuje vůni Asijského kontinentu. Nasládlá chuť obou přísad činí z pití zeleného čaje nevšední zážitek.

Zelené čaje Pickwick jsou k dostání v běžné síti obchodů s potravinami, za doporučenou maloobchodní cenu 39,90 Kč.

 

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip