Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Nákupní rádce na vánoční dárky za skvělé ceny

Nákupní rádce na vánoční dárky za skvělé ceny

Milé čtenářky,

Carodejnicejistě mnohé z Vás  s blížícími se Vánocemi přemýšlí nad tím, jak potěšit pod stromečkem své blízké. Proč ale trávit hodiny času v obchodě, když můžete vybírat dárky v klidu z tepla svého domova?

Ráda bych Vám představila e-shop www.eshop-darek.cz s dárkovým zbožím, bytovými doplňky, svíčkami, čaji či přírodní kosmetikou.

IrisVelice oblíbenou kategorií je sekce By Inspire s jídelními sety, čajovými či kávovými soupravami a vším pro Vaše stolování. A navíc zde máme i luxusní soupravy na víno, exkluzivní vývrtky, barmanské sety či sety nožů pro Vaše drahé polovičky za naprosto bezkonkurenční ceny do vyprodání zásob, aby si luxus mohl dopřát opravdu každý!

TulipanyNemenší oblibě se těší bytové doplňky, vázy, dekorace do váz a jídelní servisy značky Paramit ve skvělých barvách a tvarech. Tato značka je velice oblíbená pro možnosti kombinací! Inspirujte se u nás a vykouzlete si doma výjimečnou atmosféru za skvělé ceny! Vázy, dekorace, šálky, talíře..Vše, co Vás jen napadne!

KockyA co pro naše nejmenší?  Jistě Vás zaujme krásná, barevná, nejen dětská keramika za skvělé ceny. Jedná se o ruční práci českého výrobce. Barvičky i tvary jsou u dětí velice oblíbené a dodají kouzlo každému pokojíčku, ale i obýváku či krbu. Nabízíme velké množství keramických zvířátek v mnoha barvách.

AndilekV neposlední řadě stojí za zmínku  i kolekce Willow Tree. Mnohé z Vás ji jistě znají. Jedná se o velice důvěrnou linii vyřezávaných figur či andělů. Každý anděl či figura má svůj význam, každý něco znamená a svým gestem vyjadřuje, co k obdarovanému cítíte. Je to dárek, který má duši. Dárek, který vyjádří vše za Vás.

.V našem e-shopu však najdete mnoho dalších produktů – přírodní kosmetiku, čaje, čajové kolekce, svíčky, dárkové sady a mnoho dalšího. K nákupu navíc obdržíte malý dárek.

Pojďte si s námi zasoutěžit.


Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz