Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Nová luxusní BIO řada z Mrtvého moře

Nová luxusní BIO řada z Mrtvého moře

25.11.2010 - Barbora Hokrová

Golden setLuxusní bio řadu kosmetiky z Mrtvého moře tvoří Bio – N pokročilý komplex pro hydrataci pokožky, Bio – N vitální maska na obličej a Bio – N oživující sérum. Jedná se o výjimečnou řadu, která je bohatá na minerály, různé druhy olejů a vitamín E.

Z olejů se v této řadě vyskytuje brutnákový olej, jeden z nejluxusnějších olejů v kosmetickém průmyslu. Obsahuje největší množství kyseliny gama-linolenové a mastných kyselin, které jsou důležité pro posílení buněčných membrán a zpomalení stárnutí. Dále to je jojobový olej, který je nepostradatelnou přísadou v přírodní kosmetice. Umožňuje udržovat pleť svěží a pružnou. Je zvlášť vhodný pro suchou pokožku.

Bio – N Pokročilý Komplex pro Hydrataci pokožky je krém na obličej, který obsahuje viditelné kapsule vitamínu E. Krém má velmi lehkou konzistenci, která byla speciálně vyvinuta pro citlivou pokožku. Je obohacen o účinné složky v boji proti vráskám jako je brutnákový olej, jojobový olej a heřmánkový olej.
Použití: ráno, pod make-up nebo na zarudlou a suchou pokožku.
Cena s DPH: 2 100 Kč

Bio – N Vitální Maska na obličej slouží k důkladnému vyčištění, zpevnění a oživení pleti obličeje pomocí minerálů z Mrtvého moře a vitamínů. Maska obsahuje kombinaci řady olejů. Jedinečný olej z kukuřice, který doplňuje vlhkost do pokožky, olej z granátového jablka, který je bohatý na antioxidanty a ricinový a jojobový olej. Maska je též velmi účinná v boji proti pigmentovým skvrnám díky obsahu citrusových esencí.
Použití: Aplikujte masku na vyčištěnou, lehce vlhkou pokožku obličeje, krku a dekoltu. Nechte působit 15 - 20 minut, dokud maska nezaschne. Suchou masku smyjte teplou vodou, nejlépe pomocí přiložené kosmetické houbičky. Pro dosažení optimálních výsledků následně aplikujte hydratační krém Bio - N pokročilý komplex pro hydrataci pokožky.
Cena s DPH: 2 200 Kč

Bio – N Oživující Sérum po nanesení zanechá obličej extra hebký. Speciální netoxická receptura pleť ztiší a osvěží. Vysoká koncentrace účinných složek je velice efektivní v boji proti vráskám.
Použití: sérum nanášejte dvakrát týdně večer.
Cena s DPH: 2 200 Kč

- - - - -

Další informace naleznete na webových stránkách nevo-spa.com nebo kontaktujte:

Barbora Hokrová
limelight PR, Plaská 11, 150 00 Praha 5
GSM: +420 604 185 774
e-mail: barbora.hokrova@limelight.cz

Zasoutěžte si s námi o Zázračnou bahenní masku NevO Dead Sea SPA.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz