Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Tipy na vánoční dárky pro moje kamarády

Tipy na vánoční dárky pro moje kamarády

24.11.2010 - Kristýna Lipenská

Opět se nám blíží vánoční svátky a my jako každý rok sháníme dárky pro své blízké. Co vymyslet originálního a pěkného, aby to potěšilo obdarované a jak zároveň nezruinovat finančně rodinu? Toť otázka, která každoročně vyvstává na povrch.

V tomto článku bych vás chtěla seznámit s mými zkušenostmi, nápady a tipy. Letošní Vánoce jsem totiž pojala doslova a do písmene tak, jak mají být – totiž svátky klidu a míru. A ptáte se, v čem to spočívá? Rozhodla jsem se nestresovat sháněním dárků po celém městě a nechat se přitom strhnout předvánočním shonem. Rozhodla jsem se nakupovat online. Když už máme doma tu vymoženost zvanou internet a leží nám počítač v obýváku, proč toho nevyužít, že? „Jednou s tím začít musíš“, řekla jsem si, a tak jsem také udělala.

Výsledkem bylo, že jsem strávila příjemné a klidné sobotní dopoledne prohlížením a hledáním vhodných dárků pro své blízké. Protože mám bláznivé kamarádky, které jsou pro každou srandu, chtěla jsem vybrat něco originálního. Netrvalo dlouho a našla jsem web, který těmito nápaditými věcičkami přímo přetéká. Jedná se o internetový obchod skeble.cz, kde jsem vybrala hned několik dárků.

O několik svých postřehů se s Vámi chci podělit. Úplně snad nejvtipnější se mi zdály dortíky z ručníků, které vypadají jako opravdové. Jsou to různě smotané ručníky do tvarů zákusků, pohárů, dortíků, rolád a dokonce i koktejlů. Podle mě dokonalý dárek pro kamarádku. Další co mne zaujalo, byly osobní kačenky do koupele. Existují v nejrůznějších podobách: ďábelská kačenka, kačenka maskáčová, čtyřlístková, různě puntíkované a obrázkové kačenky i voňavé a vibrující kačenky. Prostě stačí jen vybrat takovou, která se bude pro Vaši kamarádku hodit. Já vybrala hned dvě.

Co jsem také v tomto internetovém obchodě zahlédla byly toaletní papíry v různých barvách (podle mě nejluxusnější je ten černý:), nebo toaletní papír se sudoku na každém útržku. Dále také dárkové krabičky, které obsahují vše potřebné k tomu, abyste mohli doma vypěstovat různé rostliny a plodiny - arašídy, olivy, aloe vera, dýně, nebo chilli papričky. A také designové myši k počítači ve tvaru rybičky, berušky, nebo se vzorem zebry.

Pokud hledáte vkusný a stylový dárek, našla jsem také moderní nádobí Ecology, které chrání životní prostředí. Celý jeho proces výroby je co nejšetrnější a zároveň má krásné přírodní vzory. Je tam o něm celý článek, kdo by se o to zajímal.

Doufám, že jsem tímto článkem někomu pomohla najít ten správný vánoční dárek pro své kamarády a blízké a že jsem tím někomu třeba ulehčila práci. Vše co na skeble.cz najdete, si můžete buďto nechat poslat až do domu, nebo (pokud chcete zboží vidět „naživo“) navštívit kamenný obchod v Praze. Přeji Vám příjemné a hlavně klidné svátky.

Vánoční stromeček ke každé objednávce zdarma!

Objednejte si zboží na skeble.cz a získejte vánoční stromeček ke své objednávce: http://www.skeble.cz/Tema/Magazin/Vanocni-stromecek-ke-kazde-objednavce-ZDARMA.
Tato akce bude nabízena až do Vánoc. V týdnu od 22.11. do 26.11.
poštovného zdarma po celé ČR http://www.skeble.cz/Novinka/Doprava-zdarma-do-patku.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz