Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Kvalita přírodního oblečení

Kvalita přírodního oblečení

24.11.2010 - Redakce Babinet

Icebreaker vytvořil v r.1995 zcela novou oděvní kategorii: aktivní oblečení z merina. V době, kdy bylo veškeré funkční oblečení vyráběno výhradně ze syntetických materiálů, šlo o revoluční myšlenku.

ovečky


Oblečení Icebreaker lze za teplejšího počasí nosit samostatně, v chladnějších podmínkách pak kombinovat s dalšími vrstvami, a vytvořit tak ucelený systém oblečení.

holčičkaOvčí farmy, které pro Icebreaker vyrábějí dodávají prvotřídní merino, jsou rozlehlé a pečují o extenzivní chovy. Merino použité na výrobu oblečení značky Icebreaker pochází ze stejného vlákna, z něhož se šijí italské obleky za padesát tisíc korun.

Icebreaker si získal svůj respekt za prosazování principů trvalé udržitelnosti pro výrobě svého oblečení – v praxi to znamená, že celý dodavatelský řetězec (od chovatelů až po závody, ve kterých se šije oblečení) je naprosto transparentní a každý ze zákazníků do něj může nahlédnout prostřednictvím jedinečného systému Baacode přímo na webových stránkách icebreaker.com. Velmi úzkostlivě dbá Icebreaker na etické zacházení se zvířaty, šetrné využívání půdy, kvalitní pracovní podmínky pro všechny zaměstnance a využívání ekologicky šetrných technologií ve výrobě.

Oblečení Icebreaker je na omak hedvábně měkké, dá se prát v automatické pračce společně s ostatním oblečením, odolává zápachu, rychle schne, je výjimečně prodyšné a reguluje vaši tělesnou teplotu v každém počasí a podmínkách. Více informací naleznete na www.icebreaker.com

A nyní si o oblečení Icebreaker můžete zasoutěžit i na Babinetu!

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz