Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Kosmetické opalování v automatické kabině

Kosmetické opalování v automatické kabině

23.11.2010 - Redakce Babinet

opáleníOpálená pokožka je symbolem zdraví a aktraktivity. Snědou pokožku získáte sluněním na pláži či pobytem v solariu, ale v obou případech Vám při opakovaném slunění hrozí  poškození pokožky. Proto lidé, kteří vyznávají kult opálené pokožky, hledají jiné, zdravější alternativy opalování. A právě proto je tady Provocative Beauty.

Jelikož nejsem zastánce solárkového opalování, vyzkoušela jsem novinku na trhu, která spočívá v rovnoměrném nástřiku samoopalovací tekutiny, jehož výsledkem je hladší, rovnoměrné opálení bez plýtvání.

Při vstupu do salónu shlédnete na obrazovce co Vás čeká, takže vůbec nemusíte mít obavy. Samozřejmě jsou pravidla, která by se měla před vstupem do kabiny dodržet. Jako je odlíčení, žádný parfém, ani deodorant a doma  provedený celotělový peeling.

opáleníKabina je vybavena audiosystémem, který Vám podává potřebné instrukce a zajišťuje Vaše pohodlí při samotném opalování. Celý proces opalování trvá pouhých 5 minut. Po výstupu z kabiny se tělo nakrémuje, aby se ochránila vrstva nástřiku.

Po 3-4 hodinách se objevilo překrásné zlatavé opálení, které se během dalších 6 hodin stále zintenzivňovalo. Opálení vydrží cca 7 dní. Záleží na typu pokožky. Můžete také použít krém pro trvalejší opálení.

Automatická kabina zajistí, aby Vaše opálení bylo vždy perfektní a rovnoměrné,vyvarujete se tak chyb způsobených lidským faktorem. Nezanedbatelnou výhodou je i naprosté soukromí během samoopalovacího procesu.

Kvalita, rychlost a spokojenost v jednom. Ideální nejen pro svatební dny, společenské akce apod. Mohu jen doporučit. Dámy, do toho!!

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz