Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěž o redukční program na dva měsíce přímo na tělo

Soutěž o redukční program na dva měsíce přímo na tělo

26.3.2010 - Redakce Babinet

HubnutíVýživa člověka mne zajímala vždy, ale hlavní zájem o ni vyplynul bohužel z docela velkého přibrání za posledních 20 let. Plíživě něco zůstalo po každém dítěti, něco přinesl věk a něco se usadilo jojo-efektem po mnoha nevydařených dietách a hladovkách. Nakonec jsem zvítězila a i proto vám přináším soutěž o redukční program na dva měsíce na tělo s konzultacemi elekronickou poštou a knihu Chvilka pro zdraví.

Stále ještě jsem ve 43 letech nechtěla zůstat tlustou matronou a omezit náplň svého života svými kg, vždyť jiný život nemám, chci být zdravá a veselá, prožívat s rodinou aktivní chvíle a pěkně se oblékat. To všechno mi letělo hlavou každý den a váha ukazovala šílených 94kg.

Tak někde musím začít, dala jsem si dohromady potřebnou dávku bílkovin, sacharidů a tuků na denní reprodukci těla mých rozměrů, přibližné aktivity související s mým povoláním, průměrné aktivity, které vykonává skoro každá žena pro běžný chod domácnosti.

Hubnutí

Krásné, ale věřte, že vyzkoušet tohle vše v nejúčinnější variantě a vyjít u toho s tím, co se běžně dostane v obchodech, zvládat domácnost a zaměstnání, bylo docela zdlouhavé a pracné. Hledala jsem tedy způsob, který mi pomůže korigovat váhu nejen dolů, ale i udržovat.

Sestavuji jídelníčky dle způsobu konkrétní obezity člověka, jeho věku, tělesných parametrů a tělesných aktivit v jeho průměrném životě. Shlésněte  fotogalerie děvčat, která mých služeb využila a změnila i svůj přístup k jídlu, již to není nepřítel, ale správně vybrané je těší a jedí pro zdraví a krásu.

Jak se mi to podařilo - čtěte na www.kgdolu.estranky.cz. Více si můžete přečíst též v článku Štíhlá silueta do jarního sluníčka.

Soutěž již byla ukončena.
Obvykle do tří týdnu od konce soutěže se na tomto místě objeví výherci.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip