Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Klub Holmes Place Premium Anděl představuje nové Multistudio

Klub Holmes Place Premium Anděl představuje nové Multistudio

1.3.2010 - Redakce Babinet

Sledujete novinky ze světa fitness a rádi sportujete? Pokud se zajímáte o nevšední typy posilování a baví vás skupinové cvičení, pak je pro vás zdejší  Multistudio tím pravým místem.

Multistudio je vůbec prvním místem v České republice, které nabízí skupinové lekce TRX –speciálního stabilizačního cvičení na zavěšených pásech, které se hodí ke snižování hmotnosti, spalování přebytečného tuku a posílení všech tělesných partií. Při cvičení posilujete pouze s váhou vlastního těla, takže je vhodné pro všechny úrovně fyzické zdatnosti a s přehledem jej zvládnou i ženy. Jedná se o funkční trénink, což znamená, že při jednom cviku neposiluje pouze daná svalová partie, ale pro udržení stability jsou zapojeny i další oblasti. Lekce jsou určeny pro maximálně 10 osob a týdně se uskuteční 14 lekcí.

Další zajímavou novinkou tohoto studia jsou lekce krankingu, zcela nového tréninkového programu, který vymyslel vynálezce spinningu Johnny G. Jedná se o první kardiovaskulární program určený pro horní polovinu těla – zvyšuje sílu, zlepšuje aerobní kapacitu a způsobuje spalování velkého množství kalorií. Cvičení se hodí pro muže i ženy, všechny věkové kategorie a úrovně zdatnosti. Přestože se jedná o skupinové cvičení, může každý regulovat intenzitu tréninku podle vlastních potřeb a srdeční frekvence. Během cvičení na KrankCyclu (ručním kole) můžete sedět, stát, sesedávat nahoru a dolů, nebo úplně odejmout sedlo a stát v podřepu. Nastavitelná výška klik podporuje větší rozsah zapojení svalů a kliky jsou na sobě nezávislé, aby umožnily co největší různorodost pohybů.

Lekce krankingu se dají velmi dobře propojit s lekcemi X-BIKE indoor cyclingu. Již se tedy nemusíte obávat jednostranného zatížení spodní či horní části těla při jedné lekci. Během kombinovaných lekcích indoor cyclingu a krankingu nazvaných KRANK®bike rovnoměrně posílíte obě poloviny těla. Při hodinách KRANK®class zase propojíte posílení horní poloviny těla s intenzivním formováním břišních svalů.

Pro členy klubu jsou lekce v Multistudiu zdarma. Pokud členem dosud nejste, nevadí – i vy můžete využít speciální Multistudio pasy v hodnotě 3000 Kč. V rámci tohoto průkazu můžete navštívit 10 lekcí v Multistudiu, zúčastnit se outdoor běhu, zatančit si na lekcích dance class nebo využívat relaxační část studia.

Více na www.holmesplace.cz

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz