Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Úplně jiná plenka od Huggies®

Úplně jiná plenka od Huggies®

Redakce Babinet

HuggiesPostavit se na vlastní nohy a udělat svůj první krůček. Snadno se to řekne, ale jen sledujte, kolik úsilí, pokusů a pádů teď vaše děťátko neohroženě podniká až do chvíle, kdy se mu to podaří. Namáhavý nácvik nakonec sklízí své ovoce. První kroky jsou revolučním momentem nejen pro vás, ale zejména pro vašeho malého chodce.

Připravte se na momenty plné emocí. U vás doma teď bude znít smích, pláč, hlasité výkřiky a citoslovce údivu, povzbuzení a bezmezné radosti - to vše v mnohem větší míře než před tím. Abyste jste se k tomu všemu nemuseli zaobírat tím, že klasická plenka novému živelnému tempu vašeho nezbedy nestačí, pořiďte mu natahovací plenkové kalhotky Huggies® Little Walkers. Revoluční změny si zkrátka žádají své.

HuggiesVáš drobeček je teď v neustálém pohybu. Klasickým plenkám dochází „dech“ a štafetu přebírají plenkové kalhotky. S Huggies® Little Walkers zvládněte hravě období od prvních krůčků až po učení chození na nočník. Mají nejednu přednost, kterou v tomto věku vašeho dítěte oceníte. Umí zadržet vlhkost stejně jako plenka, takže se vůbec nemusíte bát, že by nebylo všechno v suchu. Kromě toho jsou „superpružné“, takže sledují každý pohyb vašeho děťátka. 

I vy budete za jejich asistence akceschopnější. Jednoduše je natáhnete, už žádné složité přebalování Vašeho malého neposedy. Jejich boky se dají jednoduše rozlepit, čili výměnu kalhotek můžete provádět přímo „za běhu“. A váš malý velký chodec tak bude moci nerušeně pokračovat dál svou cestou.

Plenky Huggies® Little Walkers jsou k dostání ve 3 velikostech – 4 (9-15 kg), 5 (14-18 kg) a 6 (17 – 23 kg). Nyní si můžete zasoutěžit o vzorek zdarma k domácímu vyzkoušení.

Více informací o výrobcích Huggies®, ale „maminkovských“ rad, nápadů a zábavných článků hledejte na www.huggiesclub.cz.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip