Babinet.cz  /  Magazín  /  Zdraví  /  Doplňky stravy: Skutečná úleva pro vaše nohy

Doplňky stravy: Skutečná úleva pro vaše nohy

Redakce Babinet

Pohodové letní měsíce jsou přímo předurčeny k cestování a poznávání nových koutů světa. K opalovacímu krému a turistickému průvodci se určitě vyplatí přibalit i Varixinal®. Při dlouhé jízdě autem, autobusem či sezení v letadle vás totiž může nepříjemně zaskočit intenzivní pocit mravenčení a těžkých nebo dokonce oteklých nohou – první příznaky problémů s cirkulací krve v končetinách. Varixinal® je čistě přírodní produkt, který dokáže zachovat oběhový systém dolních končetin ve zdravé kondici. S důvěrou proto po Varixinalu®  sahají také ti, kdo většinu pracovní doby prosedí nebo naopak prostojí bez možnosti aktivního pohybu. 

Složení Varixinalu® jistě potěší všechny milovníky bylinek a přírodních postupů. Za jeho jedinečnými účinky totiž stojí kombinace čtyř rostlin: osvědčený a velmi oblíbený extrakt ze semen koňského kaštanu s účinnou látkou aescin, která podporuje správný oběh krve v žilách a pomáhá snižovat pocit těžkých nohou. Listnatec bodlinatý pozitivně ovlivňující elasticitu žilních stěn, který navíc napomáhá omezovat tvorbu otoků a přispívá k pocitu svěžesti a lehkosti nohou. Další oblíbenou rostlinou, která působí jako antioxidant, je borůvka, která podporuje mikrocirkulaci krve v dolních končetinách, pomáhá snižovat pocit těžkých nohou a podporuje cévní integritu. Gotu kola pak pomáhá udržovat správný žilní oběh. Varixinal® je navíc obohacen o vitamin C, který blahodárně působí na stav cévních stěn. Antioxidant hesperidin pak pomáhá zachovávat pevnost kostí a tím podporuje celkové zdraví dolních končetin. Navíc pozitivně ovlivňuje hladinu cholesterolu v krvi, chrání srdce a zdraví celého oběhového systému, včetně žilního aparátu dolních končetin.

Odpovězte na jednoduchou otázku a hrajte o krásné ceny! 

Problémy s cirkulací krve v končetinách (např. únava a slabost různých částí dolních končetin, noční křeče v nohách a lýtkách, pocity pálení, svědění, píchání, mravenčení…) sužují značnou část populace – přibližně 35 % mužů a až 60 % žen! Výskyt stoupá s přibývajícím věkem, což není právě radostná perspektiva. Oběhové potíže končetin jsou naštěstí řešitelné. Doplněk stravy Varixinal®  společnosti Walmark patří na trhu k nejkvalitnějším a především osvědčeným preparátům, které pomáhají udržovat zdraví oběhového systému dolních končetin. K dostání je v tabletách nebo jako příjemně chladivý gel.

Doporučená cena na lékárně: 30 tablet 159 Kč, gel 113 Kč.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip