Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Zastavte se a udělejte si čas pro sebe

Zastavte se a udělejte si čas pro sebe

Renáta Řeháková

Milé dámy, možná znáte ten okamžik, kdy vás pohled do zrcadla přestane naplňovat optimismem a s hrůzou sledujete, jak rysy vaší tváře dostávají čím dál tím víc strhanější rysy. Doba je bohužel hektická a najít si volnou chvilku jen pro sebe a své potřeby, je opravdu velký problém. V momentě, kdy se ale únava projeví i navenek, tak opravdu nastala ta správná doba dopřát své pleti maximální péči.

Maximální dávka péče a energie pro vaši pleť

Pravidelná domácí péče o pleť by sice měla být samozřejmostí, ale dopřát jí ruce odborníka je přeci jen o něčem jiném. Pakliže se rozhodnete pro odbornou péči, jak si ale vybrat z té nepřeberné nabídky kosmetických salónů?

Stačí si vybrat z nabídky, kterou nabízí kluby Holmes Place. Abychom si ověřili, že je naše doporučení opravdu správné, vyzkoušeli jsme pro vás ve Spa & Beauty Clinic klubu Holmes Place Premium na pražském Andělu Intenzivně energizující ošetření pro stresovanou, ochablou a suchou pleť (Cellular Hydrating Treatment). Celá procedura trvala 120 minut a použity byly pouze přípravky švýcarské kosmetiky La Prairie.

Během celého ošetření se vám dostává maximální péče a díky preciznímu a profesionálnímu přístupu dochází postupně opravdu k maximálnímu uvolnění vaší pleti (to vše za tónů příjemné relaxační hudby). Je třeba též ocenit odborný a zasvěcený výklad kosmetičky během ošetření, který není nijak obtěžující a můžete tuto chvíli využít i pro konzultaci ohledně péče o vaší pleť. Obavy z toho, že byste odcházely s opuchlou a červenou pletí, mít skutečně nemusíte. Kosmetika, ošetření i lehký make-up na závěr vám zaručí , že můžete okamžitě zpět „ do víru velkoměsta“.

Nabídka typů ošetření je ve Spa and Beauty Clinic klubu Holmes Place Premium opravdu široká, takže vybrat si tu správnou péči pro vaši pleť není žádný problém.

Nevíte, co pod vánoční stromeček? Udělejte radost své pleti!

Možná právě teď, v době vánoční, kdy vaši muži tápou s výběrem toho správného dárku, je vhodná doba přát si od nich pod stromeček dárek v podobě voucheru na kosmetické ošetření právě do Holmes Place Premuim, díky kterému si budete moci dopřát své pleti dokonalou péči.

Kompletní nabídky i ceníky naleznete na www.holmesplace.cz

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz