Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Partner u porodu

Partner u porodu

Redakce Babinet

Netrvalo dlouho, a máme pro vás, milé babinetky, opět něco. Dnes ve spolupráci se Studiem pro ženy. Pro těhotné maminky a těhotné tatínky jako velikonoční dárek dostanete slevu 15 % na proškolení partnera k porodu.

Školení pro partnera doprovázejícího maminku k porodu se koná jednorázově ve večerních nebo odpoledních hodinách ve Studiu pro ženy Vodičkova ulici 20, Praha 1.

- teorie 1. – 4. doby porodní

- praktické dovednosti s partnerkou – masáže a polohování, dýchání během 1. a 2. doby porodní.

Dnešní doba začíná přát tzv. přirozeným způsobům porodu. Znamená to aktivně přistupovat k těhotenství již od začátku. Znamená to zjišťovat informace a učit se praktickým dovednostem k porodu. Protože mít spoustu správných informací o těhotenství, ale především o porodu samém znamená, že sama žena se stane za porodu aktivní. Vaším největším trumfem, který držíte v ruce ve chvíli, kdy jdete k porodu, jsou vaše informace. Těhotenské cvičení s předporodní přípravou tzv. psychoprofylaxí se koná od pondělí do čtvrtka v dopoledních odpoledních i večerních hodinách.

Nabídka platí do konce dubna.

Kurzy pořádáme nejen v Praze, ale i v Karlových Varech a Říčanech. Přihlásit se můžete i na telefonu 602 471 208 v Po – Čt 8.30 – 19.30 hod., nebo na: mmikulandova@studioprozeny.cz.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz