Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Osobitý styl: 38 módních značek, se kterými budete originální!

Osobitý styl: 38 módních značek, se kterými budete originální!

Redakce Babinet

Obchodů s oblečením a doplňky lze na českém internetu nalézt nepřeberné množství. Většina z nich je celkem obyčejných. Na druhou stranu však v některých naleznete doslova perly, pokud hledáte originální oblečení a doplňky, v nichž za deset minut chůze po centru nepotkáte alespoň tři své dvojníky. A právě takový je e-shop www.Catgang.cz, který nabízí bezmála 40 značek z celého světa. Všechny mají svůj osobitý styl, a díky tomu si zde mohou vybrat všichni, kteří hledají „tak trochu něco jiného“.

Webové stránky www.Catgang.cz fungují již tři roky a za tu dobu si našly spoustu věrných příznivců. To dokládá i počet 1000 unikátních návštěvníků e-shopu denně. V obchodě si přijdou na své všichni fanoušky neotřelého stylu, jenž je šit na míru především mladým lidem. Desítky druhů triček, kabelky, peněženky, pouzdra na mobily, náušnice nebo školní penály, a to vše v mnoha velikostech, provedeních a barevných kombinacích.

Odpovězte správně na naší soutěžní otázku a 5 z váz vyhraje krásnou kabelku z kolekce PINK PANTHER *ROCK STAR* v neuvěřitelné barevné kombinaci, zdobenou POP ART potisky, zlatými šňůrami na zipech a maskáčovými detaily!

Soutěžní otázka:

Nabízí e-shop Catgang.cz také produkty módní značky BAZOOKA?

Nápovědu hledejte na www.Catgang.cz )

PRAVIDLA SOUTĚŽE:

1. Soutěž začíná 19.7.2007 a trvá do 3.8.2007. Do tohoto dne bude možné odpovědět na soutěžní otázku, která je umístěna na soutěžní stránce zde.Vaší odpověď posílejte na souteze@babinet.cz.

2. Do závěrečného slosování soutěže budou zařazeni jen ti soutěžící, kteří správně zodpoví soutěžní otázku.

3. Již jednou odeslanou odpověď nelze zpětně opravit.

4. Soutěžit mohou pouze čtenáři serveru Babinet.cz starší 18 let. Soutěže se nesmí zúčastnit členové a spolupracovníci redakce Babinet.cz a jejich rodinní příslušníci.

5.Ceny pro výherce: 5 x kabelka v hodnotě 790,-Kč.

6. Výherce bude kontaktován serverem Babinet.cz na základě poskytnutých kontaktních údajů ve své odpovědi a domluven způsob předání výhry.

7. V případě, že kontaktní údaje uvedené v registraci nebudou pravdivé, bude vybrán jiný výherce.

Gratulujeme výhercům: Michaela Moskvová - Frýdek-Místek, Zuzana Loutocká - Šumvald, Lucie Kovaříčková - Očelice, Jana Kolorosová - Strážov, Pavlína Viková - Zájezd

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip