Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Soutěž: Vyhrajte přírodní dětskou kosmetiku!

Soutěž: Vyhrajte přírodní dětskou kosmetiku!

Redakce Babinet

Hydratační tělové mléko Johnson´s Baby® Soothing NaturalsTM přináší suché pokožce úlevu již po prvním použití. Díky svému jedinečnému složení (čistý vitamín E, výtažky z olivovníku a minerály) se rychle vstřebává a poskytuje pokožce až 24hodinovou hydrataci. Více na www.peceodite.cz.

10 výherců, kteří správně zodpoví soutěžní otázky, odměníme třemi produkty z nové řady přírodní dětské kosmetiky Johnson´s Baby® Soothing NaturalsTM, která suché dětské pokožce navrací její pohádkovou jemnost a hebkost. Pro více informací o této nové řadě výrobků Johnson´s Baby® navštivte www.peceodite.cz.

Soutěžní otázky:

1. Nová řada přírodní dětské kosmetiky Johnson’s ® Baby Soothing NaturalsTM zmírňuje příznaky suché pokožky i velmi suchých míst již:

A/ po pátém použití

B/ po jednotýdenním použití

C/ po prvním použití

2. Kolik procent rodičů po jednom týdnu aplikace přírodní kosmetiky Johnson’s ® Baby Soothing NaturalsTM uvádělo, že dětská pokožka je jemnější a hladší:

A/ 89%

B/ 62%

C/ 5%

3. Klinická studie prokázala, že po jednom týdnu používání mycího gelu a tělového mléka Johnson’s ® Baby Soothing NaturalsTM došlo u suché pokožky ke:

A/ zvýšení hydratace o více než 30%, zmírnění suchosti o 88%, zmírnění zarudnutí o 20% a zmírnění hrubosti o 10%

B/ zvýšení hydratace o více než 40%, zmírnění suchosti o 88%, zmírnění zarudnutí o 96% a zmírnění hrubosti o 92%

C/ zvýšení hydratace o více než 32%, zmírnění suchosti o 79%, zmírnění zarudnutí o 12% a zmírnění hrubosti o 15%

PRAVIDLA SOUTĚŽE:

1. Soutěž začíná 11.6.2007 a trvá do 26.6.2007. Do tohoto dne bude možné odpovědět na soutěžní otázku, která je umístěna na soutěžní stránce zde.Vaší odpověď posílejte na souteze@babinet.cz.

2. Do závěrečného slosování soutěže budou zařazeni jen ti soutěžící, kteří správně zodpoví soutěžní otázku.

3. Již jednou odeslanou odpověď nelze zpětně opravit.

4. Soutěžit mohou pouze čtenáři serveru Babinet.cz starší 18 let. Soutěže se nesmí zúčastnit členové a spolupracovníci redakce Babinet.cz a jejich rodinní příslušníci.

5.Ceny pro výherce: 10 x 3 produkty z nové řady přírodní dětské kosmetiky Johnson´s Baby® Soothing NaturalsTM.

6. Výherce bude kontaktován serverem Babinet.cz na základě poskytnutých kontaktních údajů ve své odpovědi a domluven způsob předání výhry.

7. V případě, že kontaktní údaje uvedené v registraci nebudou pravdivé, bude vybrán jiný výherce.

Gratulujeme výhercům: Jaroslava Křenová - Zlín, Anežka Novotná - Praha 4, Květa Wienerová - Nový Rychnov, Ludmila Machková - Pelhřimov, Jana Berková - Nová Role, Lenka Čechová - Opava, Mirka Padrtová - Brno, Veronika Velechová - Hranice, Aloisie Glosrová - Všechovice, Pavla Pavlačková - Valašské Klobouky

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz