Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Sprchová péče: Zažijte pocit znovuzrození!

Sprchová péče: Zažijte pocit znovuzrození!

Redakce Babinet

Čas, který trávíme ve sprše považujeme za něco velmi soukromého a intimního. Jsou to chvíle, které máme jen pro sebe a po náročném dni je každý z nás ocení.

Sprcha bývá často rituálem, nevšedním zážitkem. Neexistuje rychlejší a příjemnější způsob, jak ze sebe doslova smýt každodenní starosti a dobýt ztracenou energii. A proto se po sprše každý z nás touží cítit jako ZNOVUZROZENÝ!

Odborníci laboratoří NIVEA vědí, že sprchování je mnohem víc, než jen očista těla. Proto NIVEA vyvinula řadu nových sprchových šamponů, které těmto cenným okamžikům doslova udávají takt. Jejich sametová struktura, jemné bublinky a důkladně vybrané vůně vytvářejí pocit nevšedního zážitku z každého sprchování.

Použité ingredience nových sprchových šamponů NIVEA jsou mimořádně pečující a dávají pokožce jedinečnou hedvábnou jemnost. Vůně byly pečlivě vybírány z hlediska aromaterapie a nepostrádají smyslnost, podmanivost, ale i relaxaci či osvěžení.

Bez ohledu na to, zda se sprchujete, abyste se posílili před stresující situací nebo si odpočinuli po únavném dni v kanceláři, nové sprchové šampony NIVEA rozmazlí vaši pokožku a potěší Vaše smysly při každé příležitosti.

NOVINKY

SPRCHOVÝ ŠAMPON HAPPY TIME

Hvězda inovovaného sortimentu sprchových šamponů NIVEA!

Jeho název říká vše – ingredience jsou totiž vybrány tak, aby během sprchování navodily příjemné okamžiky štěstí a energie. Po aplikaci na pokožku se příjemné bambusové mléko změní na bohatou krémovou pěnu, která vaši pokožku hýčká a zanechává pocit neuvěřitelné hebkosti. Jemná ovocná vůně květů pomerančovníků, které stimulují smysly, aktivuje novou energii. Po sprše s „Happy Time“ se budete cítit jako znovuzrození. Neopakovatelná kombinace sprchové péče a nádherné vůně zaručeně zlepší náladu.

V řadě Happy Time je v nabídce i Krémové mýdlo.

SPRCHOVÝ ŠAMPON LEMON&OIL

Citrónová tráva (lemongrass) má řadu úžasných vlastností: její lehká svěží vůně inspiruje naše smysly, stimuluje duševní schopnosti a může také posílit koncentraci.

Citrónová tráva se nachází v tropickém klimatu Asie, Jižní Ameriky a Afriky. Její smetanově zbarvené stvoly s citrónovou příchutí jsou zde často používány na výrobu čaje. Čím čerstvější citrónová tráva je, tím měkčí jsou její stébla a intenzivnější je jejich příchuť i vůně.

A právě tato ingredience je základem nového sprchového šamponu Lemon&Oil NIVEA.

Citrusová osvěžující vůně zaručí okamžité osvěžení, zatímco cenné olejové perličky (obsahují olej ze slunečnic) účinně regenerují pokožku a výtažky z citrónové trávy poskytnou pokožce výživnou péči. Výrazné pečující vlastnosti a dlouhotrvající osvěžení činí z tohoto šamponu ideální sprchovou péči pro teplé a horké dny.

Jedinečnost je navíc podtržena i unikátním vzhledem.

SPRCHOVÝ ŠAMPON CASHMERE MOMENTS

Kašmír je jedním z nejluxusnějších a nejvzácnějších vláken na světě.

Je ceněn zvláště pro svou neobyčejnou měkkost a hebkost.

A představte si, zažívat pocit hebkosti a jemnosti na pokožce při sprchování každý den…

S novým sprchovým šamponem Cashmere Moments NIVEA si tento luxus můžete snadno dopřát. Jeho hedvábná konzistence zanechá na vaší pokožce fascinující a podmanivý pocit skutečného kašmíru.

Sprchový šampon Cashmere Moments NIVEA je obohacen o pečující oleje, cenné kašmírové proteiny a smyslnou vůní orchidejí.

A právě díky vůni je ideálním volbou pro sprchování za dlouhých zimních dnů.

SPRCHOVÝ ŠAMPON SENSITIVE BALANCE

Potřebuje vaše pokožka zvláště šetrnou péči? Začněte se jí věnovat už ve sprše a vyzkoušejte nový „unisex“ Sprchový šampon Sensitive Balance NIVEA.

Obsahuje přírodní výtažky z heřmánku, které jemně umyjí a zklidní i tu nejcitlivější pokožku a zabraňují jejímu podráždění během sprchování.

S delikátní jemnou vůní.

A TAKÉ NĚCO RPO MUŽE….

SPRCHOVÝ ŠAMPON PRO MUŽE NATURE

Sprchový šampon určený pro ty, kteří chtějí načerpat novou energii při každém sprchování.

Decentní mužská vůně probudí smysly, zatímco se bělostný gel s pečujícím bambusovým mlékem promění v jemnou pěnu a dodá pokožce novou vitalitu a jemnost.

Ideální pro sušší a citlivou mužskou pokožku.

Je určen pro péči o tělo i vlasy.

SPRCHOVÝ ŠAMPON PRO MUŽE SPORT

Ledově modrý gel s pečujícími minerály a vitamínem B se během sprchování promění ve stimulující pěnu a dodá tělu novou sílu a ztracenou energii. Svěží pánská vůně limetek navíc osvěží i smysly.

Vhodný pro aktivní, sportovně založené muže. Určen pro péči o tělo i vlasy.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz