Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Vyhrajte svatbu s easyJet na Letišti Praha

Vyhrajte svatbu s easyJet na Letišti Praha

Redakce Babinet

easyJet, přední nízkonákladová letecká společnost v Evropě, vyhlásila dnes ve spolupráci s Letištěm Praha s.p. a Městskou částí Prahy 6 soutěž o svatební obřad v prostorách nového Terminálu Sever 2 pražského letiště a letenky a ubytování v několika romantických evropských destinacích: Milán, Paříž, Barcelona a Londýn od easyJet.

Soutěž byla vyhlášena mimo jiné na webových stránkách easyJet www.easyJet.com. Do soutěže se mohou hlásit pouze páry, občané ČR starší 18 let, kteří splní všechny požadavky potřebné pro uzavření manželského svazku.

Jak se lze stát historicky vůbec prvním manželským párem, který byl oddán s easyJet na Letišti Praha? Soutěžící musí posílat stručné informace o sobě, a to včetně společné fotografie, a dále napsat důvod, proč by chtěli mít svatbu právě na letišti a kam by rádi letěli na svatební cestu. Soutěž bude uzavřena 30. června 2007. Vítězný pár si určí termín svatby po dohodě s pořadateli soutěže.

„Po celé Evropě cestují s easyJet miliony lidí různých národností, lidé v letadle potkávají nové přátele, obchodní společníky, ale třeba i budoucí životní partnery. U easyJet neexistují palubní vstupenky na konkrétní místo. Cestující si mohou sami vybrat, vedle koho se v letadle chtějí posadit, a tak už se několikrát stalo, že se na palubě easyJet potkaly budoucí páry, kteří spolu později vstoupily do manželství.

Je to ale úplně poprvé, co se easyJet stal jedním z pořadatelů souěže o svatbu na letišti a líbánky v různých romantických evropských destinacích. Přejeme si, aby se svatební den pro šťastné vítěze naší soutěže stal opravdu velmi výjimečným, aby na něj mohli vzpomínat celý život,“ vyjádřila se tisková mluvčí easyJet Samantha Day.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz