Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  V pražském Avion Shopping Parku slaví Den dětí v pátek i v sobotu

V pražském Avion Shopping Parku slaví Den dětí v pátek i v sobotu

Redakce Babinet

Nákupní centrum Avion Shopping Park v Praze na Zličíně pořádá u příležitosti Mezinárodního dne dětí dvě velké rodinné akce. V pátek 1. června se koná Adidas Beckiland Day, který bude ve znamení zábavného sportovního zápolení. Na sobotu 2. června je připraven Pohádkový den s pestrým celodenním programem.

Páteční program začíná ve 14 hodin v Beckilandu, jedinečném světě plném neobvyklých dětských atrakcí. Pořadatelé zde připravili mistrovství v netradičním osmiboji, kdy se bude soutěžit například na mega-šplhadle, trampolíně, motokárách, želatinovém kopci či v tzv. fun shoot aréně.

„Chceme, aby si děti připadaly jako na skutečných závodech. Kromě spousty cen od Adidasu jsme tedy připravili medaile, stupně vítězů a dokonce i hymny,“ říká Martin Stehlík z Beckilandu. „Soutěžíme ve věkových kategoriích 3 – 6 let, 7 – 9 let, 10 – 12 let a zúčastnit se mohou i rodiče.“

V Beckilandu mají 1. června otevřeno výjimečně už od 10 hodin a prodlouženou otevírací dobu do 22 hodin. Narozeninoví oslavenci do 18 let, děti do 1 roku a zdravotně postižení mají vstup zdarma.

Sobotní Pohádkový den se bude odehrávat před obchodním domem IKEA v době od 11 do 18 hodin. „Děti se mohou těšit na skákací hrad, soutěže s klaunem, malování veselých obrázků na obličeje nebo maňáskové divadlo,“ shrnuje hlavní body programu Aneta Putírková z IKEA. Představení maňáskové pohádky s názvem Bouda Budka se bude konat v oddělení Dětská IKEA v prvním patře obchodního domu IKEA se začátky ve 14.30, 15.30, 16.30 a 17.30 hodin.

Děti mohou během Pohádkového dne vyhrát třeba volný vstup do Beckilandu nebo tzv. škudlíky, za které můžou nakupovat v IKEA. Pro malé i velké slečny je připraveno relaxační studio, kde se mohou nechat nalíčit a získat dárek. A navíc na všechny děti čeká speciální zmrzlinové překvapení!

Rodiče s dětmi se mohou na obě akce dopravit z konečné stanice metra „B“ Zličín speciálním Avion autobusem, který jezdí každých 6 minut z nástupiště č. 4 přímo před obchodní dům IKEA.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz