Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  V čem vyrazit na golf? Finalistky soutěží krásy Miss ČR a Česká Miss předvedly novou kolekci.

V čem vyrazit na golf? Finalistky soutěží krásy Miss ČR a Česká Miss předvedly novou kolekci.

Redakce Babinet

Golfová souprava PUMA Travel Golf Kit je určená pro lidi na cestách se smyslem pro styl. Nyní se exkluzivně prodává v pražském designovém Hotelu Josef

PUMA® Travel Golf a jeden z nejlepších pražských hotelů – Hotel Josef – zahájily spolupráci na poskytování špičkového golfového vybavení PUMA® – soupravy PUMA® Travel Golf Kit. Tato partnerská spolupráce posouvá komfort cestování na novou úroveň a zákazníkům na cestách poskytuje ty nejvšestrannější modely z golfové kolekce PUMA.

Hotel Josef letos slaví své páté výročí a hostům poskytuje jedinečnou příležitost k tomu, aby jejich cestování za golfem bylo stylovější, a co možná nejsnazší a nejpohodlnější. Od začátku května 2007 budou mít hosté - při rezervaci pokoje nebo po příjezdu do Hotelu Josef - možnost zakoupit kompletní soupravu PUMA® Travel Golf Kit obsahující oblečení PUMA Travel Golf včetně obuvi na dva dny golfu. Součástí je i golfový bag. Pokud si hosté objednají golfovou soupravu předem, bude je čekat v pokoji a po příjezdu budou moci ihned vyrazit na hřiště.

Souprava Travel Golf Kit, jež v minulých dnech představili v hotelu Josef mimo jiné finalistky soutěží krásy Miss Česká republika a Česká Miss, obsahuje nejlehčí a nejvšestrannější modely celé řady, které se dokonale hodí pro golfisty na cestách, a to na hřišti i mimo něj. Souprava PUMA® Travel Golf Kit je v prodeji od března 2007 v PUMA Concept Storu, nyní exkluzivně i v hotelu Josef.

Výrobky PUMA® Golf jsou určené pro lidi, kteří chtějí zapůsobit. Jsou to funkční modely obuvi, oděvů a doplňků, které zlepší nejen vaši hru, ale i váš styl. Celá golfová kolekce PUMA® je k dostání v prodejně PUMA Concept Store v centru Prahy, v ulici Na Příkopě č. 25.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Aduska2
22.8.2013 12:50

Já golf moc dlouho nehraju, takže doteď jsem si vystačila s tím, co jsem našla doma. Mám jednoduché plátěné kraťasy a k tomu střídám trička s límečkem - většinou si je kupuju v hm a nebo v tescu za pár korun. Do začátku jsem si ještě koupila golfové boty. Poslední dobou jsme začali jezdit na hřiště do kuřimi a vídám tam jednu slečnu, co má moc hezkou golfovou sukni se skrytýma šortkama, takže tu mám v plánu si pořídit. Vypadá to moc hezky. Rozhodně nekupuju trička lacoste za tisíce a nikdo se na mě nedívá skrz prsty.

Miruš
25.8.2013 12:27

Wow, děkuji za článek, který mi přinesl spoustu inspirace. Zaprvé se mi totiž golfová móda vždycky líbila a to i přesto, že jsem golf nehrála a zadruhé jsem teď s golfem začala a zaplatila si lekce na Kaskádě, takže doufám, že módu unosím. Navíc zastávám pravidlo, že pokud už mi něco nejde, jakože po první lekci mám pocit, že jsem na golf naprostý antitalent :D, tak ať u toho aspoň vypadám dobře :D

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz