Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Péče o děti: Díky novému webu pohodlnější!

Péče o děti: Díky novému webu pohodlnější!

Redakce Babinet

Stejně, jako vaše děťátko potřebuje časem nový obleček, dostaly nyní i internetové stránky www.peceodite.cz nový kabátek. Vedle příjemného a něžného designu vás na novém webu překvapí velké množství nových užitečných informací a rozšíření oblíbené poradny. Cílem stránek Péče o dítě je - jak uvedla Štěpánka Blechová, vedoucí projektu těchto webových stránek - poskytnout ve spolupráci s Odbornou společností praktických dětských lékařů komplexní a odborně ověřené informace pro období těhotenství i pro péči o vaše děťátko.

Nastávající maminky na nových stránkách ocení komplexního průvodce těhotenstvím, který je týden pro týdnu provede tímto radostným obdobím a dopředu zodpoví jejich nejčastější otázky. Maminky v průvodci najdou nejen zdravotní rady, doplněné seznamem a vysvětlením jednotlivých vyšetření, testů a kontrol, ale i doporučený jídelníček, návody na prenatální doteky a masáže, či tipy, jak řešit ranní nevolnost. Poradíme vám také, jak o sebe v těhotenství správně pečovat, nezapomněli jsme ani na problematiku sexu v těhotenství.

Nové stránky www.peceodite.cz byly vedle průvodce těhotenstvím rozšířeny i o celou škálu článků pro maminky, ve kterých se můžete dočíst např. o koupání a přebalování novorozence, péči o suchou pokožku či hračkách pro nejmenší. Protože všichni rodiče vědí, že klidný spánek jejich děťátka ovlivní mnohdy spánek celé rodiny, najdete na stránkách návod odborníků na večerní ukládání dětí do postýlky, které zajistí pokojný a nerušený spánek nejen miminku, ale celé rodině. Články o spaní jsou doplněny odbornými studiemi, které ve spolupráci s předními světovými odborníky realizovala společnost Johnson & Johnson. Po náročném dni se maminky mohou odreagovat v internetovém Klubu maminek, kde si mohou nakoupit v interaktivním bazárku, zahrát si pexeso či soutěžit o zajímavé ceny.

Oblíbenou a maminkami často využívanou poradnu pediatričky MUDr. Zdeny Adamové doplnila nově i poradna gynekoložek MUDr. Dagmar Makalové a MUDr. Radky Vetešníkové - Koubové, které se vám prostřednictvím internetu budou snažit věnovat stejnou péči, jakou vy věnujete vašim dětem.

Maminky, navštivte stránky Péče o dítě! Odměnou za návštěvu vám bude nejen množství užitečných informací, ale i ušetřený čas, který budete moci věnovat svým nejbližším – ať již těm nejmenším, či těm, kteří s vámi radosti i starosti okolo vašeho miminka sdílejí!

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz