Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /   Avon Pochod proti rakovině

Avon Pochod proti rakovině

Redakce Babinet

Sedmý ročník Avon Pochodu proti rakovině prsu startuje v sobotu 16. června 2007

Již sedmý ročník Avon Pochodu proti rakovině prsu odstartuje v poledne v sobotu 16. června 2007 z náměstí Republiky. V letošním roce se ke šťastné sedmičce přidává další významné jubileum: 10 let Avon boje proti rakovině prsu v České republice. Svojí účastí dávají pochodující najevo podporu aktivitám boje proti rakovině prsu, stejně jako ženám, které svůj boj zvládly. Vstupenkou na pochod je tričko nebo kšiltovka s logem stužky v hodnotě 300 korun, které můžete zakoupit v den pochodu na startu, od konce března u své Avon Lady/Avon Gentlemana a také přes webové stránky brantese.cz. Výtěžek z prodeje bude rozdělen mezi organizace, které se věnují aktivitám boje proti rakovině (osvětová činnost, zvyšování povědomí o prevenci onemocnění, pomoc onkologickým pacientkám). Stejně jako každý rok je pro účastníky pochodu připraven zajímavý kulturní program na startu i v cíli, v areálu O2 žlutých lázní v Podolí.

V loňském oce se pochodu účastnilo na šest tisíc lidí a v cíli pochodu bylo předáno celkem 5 500 000 Kč z konta Avon proti rakovině prsu. Finanční prostředky na osvětové a preventivní projekty a odborné programy získala například organizace Mamma Help na provoz Avon Linky proti rakovině prsu, Aliance českých organizací a žen s rakovinou prsu nebo Asociace mamodiagnostiků.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz