Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Vlasová kosmetika: Jak vybírat a kde? Navštěvujte odborníky! /2.část testu

Vlasová kosmetika: Jak vybírat a kde? Navštěvujte odborníky! /2.část testu

Redakce Babinet

Krásné a upravené vlasy by měly být vizitkou každé ženy. Je tedy potřeba věnovat vlasům maximální péči. Kosmetických přípravků na vlasy je na trhu opravdu obrovský výběr. Ovšem, pro které se rozhodnout, bývá někdy problém. Internetový ochod www.provlasy.cz je první a největší e-shop v ČR nabízející nejširší nabídku špičkových profesionálních produktů a techniky pro péči o vlasy. Jeho vyjímečnost ale hlavně spočívá v tom, že obchodníci v něm jsou především kadeřníci, kteří s většinou nabízených produktů denně pracují, a tak vědí co prodávájí.

Naše redaktorky pro vás testovaly několik výrobků z nabízeného sortimentu www.provlasy.cz Přinášíme vám druhou část testu. Hodnocení výrobků je stanoveno maximem 10 bodů.

První část testu ZDE

Wella Systém Profesional Regulace shampoo pro mastné vlasy

Mám mastné vlasy plavé barvy. Abych udržela dobrý vzhled vlasů, musím si je mýt 3x týdně. Po používání šamponu, Wella absorbující šamponová lázeň pro mastné vlasy, se mi vlasy méně mastí a stačí je mýt 2x týdně. Při prvním použití mě překvapila šedá barva šamponu, která je prý dána obsahem jílových minerálů. Šampon vytváří bohatou pěnu, ale má nevýraznou vůni. Doporučuji všem.

Hodnocení 8/10

Schwarzkopf deep celansing shampoo pro hloubkové čištění vlasů

Již od mládí jsem používala trvalou, později pak i v kombinaci s barvenými vlasy. Nyní nemám vlasy nijak kvalitní, jsou poškozené a mastné u konečků. Mám také citlivou pokožku. Z některé kosmetiky mě pálí oči, některé značky nemohu používat. A to jak řasenky, tužky na oči, oční stíny, ale i šampony. Šampon Schwarzkopf deep celansing shampoo pro hloubkové čištění vlasů krásně voní a je vhodný i pro mojí citlivou pokožku. Po měsíci používání se mi výrazně zlepšil stav vlasů. Jsou lesklé, hebké na dotek, méně se mastí. Vypadají naprosto zdravě a svěže.

Hodnocení 9/10

Power Mask – velmi intenzivní péče pro silně poškozené vlasy

Díky této profesionální masce mohou být vaše poškozené a nepoddajné vlasy již po pěti minutách výrazně zdravější a jemnější. Obsahuje totiž speciální pečující formuli s drahocennými lipidy, které se uloží hluboko do vlasové struktury a zásobují tak kořínky vlasů esenciálními substancemi. Ty jsou pro krásné a zdravé vlasy nezbytností. Již po prvním použití masky pocítíte rozdíl a po pravidelném měsíčním používání se hebké a zdravé vlasy stanou vaší největší předností.

9/10

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz