Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  RENAULT a TATIANA již popáté, aneb ženy, vozy a móda

RENAULT a TATIANA již popáté, aneb ženy, vozy a móda

Redakce Babinet

Dne 23. května 2007 se na zámku Trója v Praze 7 uskutečnil již 5. ročník odpoledního setkání s trendy módy v automobilovém a módním světě s názvem „Dámské odpoledne s…“. Tato akce byla určena ženám, které přijaly pozvání generálního ředitele společnosti Renault ČR, a.s. a módní návrhářky Taťány Kováříkové.

Motivace ze strany společnosti Renault, která vedla k vytvoření jakéhosi neformálního společenství dam, které zajímají stejné věci, vznikla již před pěti lety, kdy automobilka pořádala na Trojském zámku první akci pro ženy na téma Ženy-Automobil-Móda. Tato akce měla tak velký ohlas, že se každým rokem opakuje.

Renault byl opět iniciátorem pohodového, soutěživého, ale i společensko-dámského odpoledne, během kterého účastnice akce měly možnost zhlédnout novou kolekci módní návrhářky Taťány Kováříkové Jaro/Léto 2007, zúčastnit se doprovodného programu všeho druhu, otestovat více jak 50 vozů značky Renault, zazpívat si s hudebním hostem večera Petrem Kolářem a v neposlední řadě vyhrát hlavní výhru dne, luxusní model Renault Mégane Coupe-Cabriolet, kterým automobilka okořenila tombolu. Průvodcem celého odpoledne byl pro ženy velmi atraktivní herec Jan Čenský, který se zhostil své role na výbornou.

Akce byla velmi úspěšná, neboť spojení módy, automobilů a businessu okořeněné faktem, že akce jsou pořádány ženám „na míru“, vzbudilo velký ohlas. Letošního již 5. ročníku se zúčastnilo více jak 1 000 žen manažerek, novinářek, podnikatelek, žen z oblasti kultury, designu i architektury, na které čekala celá řada soutěží a hodnotných výher.

V rámci odpoledne se představili i prestižní profesní partneři akce. Součástí doprovodného programu bylo dermokosmetické a vlasové poradenství od značek L´Oréal Paris a Kérastase, thajské masáže Sabai, luxusní kabelky a doplňky značky Francesco Biasia, poradenství známého očního lékaře Imrana Zangiho, služby v oblasti numerologie a grafologie, tetování henou, karikaturisté a mnoho dalších aktivit. Interaktivní ráz společenského odpoledne završila soutěž o „Cenu hledačky úložných prostor“ nebo „Nejrychlejší ženy akce“ s modely RC na vysílačku.

Jeden z největších ohlasů měla ve večerních hodinách laser show spojená s předpremiérovou prezentace nového modelu Renault Twingo, které bude představeno českým zákazníkům až na konci tohoto roku.

Hlavní cenu večera si dovezla jedna z přítomných dam, paní Helena Kopřivová ze Slaného, která se rozhodla svojí výhru věnovat synovi a udělat mu překvapení k právě dokončenému studiu.

Společenská akce „Dámské odpoledne s…“ se stala již tradicí v České republice: Renault zve dámy, aby se s nimi podělil o „momenty plné emocí“ v rámci setkání v „automobilovém prostředí.“ Toto setkání je unikátní, jelikož ženy jsou schopné porozumět roli, kterou připisujeme našim automobilům: svádět, ubezpečit, splnit potřebu mobility, pohodlí, modernosti a společenského postavení.

Bernard Chretie, generální ředitel Renault ČR,a .s.

FOTOGALERIE: www.damskeodpolednes.cz

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz