Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  MUŽ pomáhá ŽENÁM!

MUŽ pomáhá ŽENÁM!

Redakce Babinet

Projekt Manuál úspěšné ženy (MUŽ) zahájil spolupráci s Nadačním fondem SLUNCE pro všechny. Díky němu bude vybrána konkrétní žena s nelehkým životním osudem. Ta získá finanční obnos z prodeje originálního náhrdelníku, který bude v rámci projektu MUŽe k zakoupení.

„Nadační fond SLUNCE pro všechny jsem si zvolila proto, že osobně znám paní Dr. Blanku Dvořákovou, které si obrovsky vážím, protože je to žena, jež má neskutečnou sílu a energii pomáhat těm, kteří to sami nezvládnou a umožnit jim rozvoj a uplatnění ve společnosti,“ říká Eva Čejková, zakladatelka projektu Manuál úspěšné ženy.

Nápad pomoci těm, kteří to potřebují, přišel prakticky záhy s tím, jak se celý projekt Manuálu úspěšné ženy zrodil. „Zvažovala jsem, kterým směrem se vydat, komu alespoň trochu pomoci,“ říká Eva Čejková. „Manuál ženy je o ženách a pro ženy. Pomoci konkrétní ženě byl pro mě tedy logický krok.“

„Spolupráce si vážím a jsem ráda, že díky Manuálu úspěšné ženy, který má pomoci ženám na jejich cestě k úspěchu, bude pomoc směřována i ženě, která třeba v životě tolik štěstí neměla,“ říká Dr. Blanka Dvořáková z Nadačního fondu SLUNCE pro všechny.

Náhrdelník z dílny českého výrobce tradiční české bižuterie Pearl Bohemica, bude k zakoupení na I. výroční konferenci (26. května 2007 v Grandhotelu Bohemia) Manuálu úspěšné ženy a na internetových stránkách www.manualzeny.cz, které budou oficiálně spuštěny na této konferenci.

O projektu Manuál úspěšné ženy

Projekt vznikl ve společnosti ConPro, záštitu nad ním převzala paní Eliška Hašková Coolidge, držitelka ocenění „Významná Češka v zahraničí“. Mezi speakery na konferenci vystoupí: Miroslava Němcová, 1. místopředsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, Milada Karasová, majitelka světoznámé modelingové agentury Czechoslovak Models, Doc. MUDr. Jan Měšťák, CSc. , vedoucí lékař kliniky Esthé, Vlasta Libotovská, kosmetička a majitelka kosmetických salónů VALI, Heidi Janků a Jaroslava Křepelková, majitelka vlasového studia Simply Hair, PhDr. Marta Boučková, psycholožka, Ing. Miroslav Ševčík, předseda Liberálního institutu a MUDR. Jan Cimický, vynikající český psychiatr.

O Nadačním fondu SLUNCE pro všechny

Nadační fond Slunce pro všechny byl založen v únoru 2002 za účelem podpory dětí a dospělých se speciálními potřebami. Více na www.slunce.info.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz