Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Dokonalé řasy: Omamné mrknutí!

Dokonalé řasy: Omamné mrknutí!

Redakce Babinet

Pro maximální objem, vysoce oddělené řasy a bezchybný výsledek, L´Oréal Paris představuje průlom v technologii řasenek: Volume Shocking Exact Brush. Získejte bezvadně lemované oči, perfektně upravené, bezchybně uspořádané a preciózně naaranžované, překrásně klenuté řasy, směřující až do nebe. Řasenka se tak snadno aplikuje, že už se jí nikdy nebudete chtít vzdát.

Bezchybně oddělené a vytvarované řasy, které zdůrazní vaši ženskost.

Precizně oddělené, svůdně dlouhé s enormně zahnutými konečky, okouzlující a smyslné…Žádná jiná řasenka vám nedá takový objem s tak perfektně oddělenými řasami.

2 doplňující se kartáčky pro dosažení nemožného: Působivý objem a perfektně oddělené řasy!

Volume Shocking se stala celosvětovým úspěchem: pro každou ženu, která chce mít extravagantní a dlouhé řasy.

2 kroky pro výrazně oddělené řasy:

1. Přípravná báze pro superstrukturální efekt

Speciální kartáček „Scanner Brush“ oddělí a natáhne řasy a vytvoří nádherně plný řasový oblouk. Složení obsahující fimogenové polymery má specifický zvýrazňující a strukturující účinek, který vytvoří nefalšovaný prodlužující efekt: úplně vám změní řasy.

2. Novinka: Přesný kartáček pro výrazné, oddělené řasy

Šokující extrémní objem, perfektně oddělené, plnější a silnější řasy. Díky rovnoměrnému spirálovitému rozmístění, štětinky kartáčku nalíčí každou řasu individuálně. Tento kartáček nové generace poskytuje štědrou dávku řasenky pro zvýšení objemu každé řasy.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz