Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Sluneční brýle pro jaro 2024: Inspirujte se modely podle Victorie Beckham

Sluneční brýle pro jaro 2024: Inspirujte se modely podle Victorie Beckham

3.4.2024 - redakce Babinet.cz

Právem je řadu let považována za jednu z nejlépe oblékaných žen světa. Řeč je o Victorii Beckham, u které se módního faux pas jen tak nedočkáme. Victoria je proto pro mnoho žen velkou módní inspirací, a to samozřejmě i v rámci jejího nejoblíbenějšího fashion doplňku, slunečních brýlí. Jaké modely budou letos po vzoru Victorie Beckham trendy? 

Sluneční brýle podle Victorie Beckham

Zatímco na klasické doplňky a šperky si příliš nepotrpí, bez slunečních brýlí z domu nevychází. Že jsou její vášní rychle pochopíte i ve chvíli, kdy v Londýně navštívíte butik s její vlastní značkou. Slunečních brýlí tu najdete hned několik. 

Sluneční brýle Victorie Beckham

ilustrační foto / Freepik

Victorie si velmi dobře uvědomuje, že sluneční brýle dokáží dodat outfitu zcela nový rozměr. Sahá po nich proto nejen v létě, ale i v průběhu celého roku, kdy není zrovna slunečno. Stačí obléct klasické džíny a basic tričko, které pokud doplníte slunečními brýlemi, rázem získáte hollywoodský vibe. 

Nejčastěji lze v posledních měsících na Victorii vidět velké hranaté brýle. Rozhodně se nebojí ani výstřelků v podobě až futuristických modelů. Jaké brýle si po jejím vzoru můžete pořídit vy? 

Velké hranaté brýle

Oversized brýle v hranatém tvaru s černými skly jsou sázkou na jistotu, kterou u Victorie uvidíte nejčastěji. Jde o šik a elegantní kousek, který unosíte k šatům, kostýmku i džínám a vždy budou vypadat perfektně. Bát se nemusíte ani masivních kousků. 

Nestárnoucí pilotky

Pilotky sice neproslavila Victoria Beckham jako spíš Tom Cruise v kultovním filmu Top Gun, i tak na ně ale nedá dopustit. I když se jedná o brýle určené zejména pilotům, ženy je nosí již desítky let. Je tomu tak hlavně díky jejich nadčasovosti. Nosily se před deseti lety a nosit se pravděpodobně budou i za dalších deset. Jakmile si je jednou pořídíte, v šatníku vám nějaký čas určitě vydrží. 

Futuristické modely

Sotva se minulý rok Victoria objevila na módní show ve francouzském Versailles ve výrazných futuristických slunečních brýlích, okamžitě je začalo nosit mnohem více žen. Přestože jde o extravagantní typ brýlí, při správném stylingu v nich budete za hvězdu. 

 

napsala Dana Klementová

Zdroj: https://cz.pinterest.com/search/pins/?rs=ac&len=2&q=victoria%20beckham%20sunglasses&eq=victoria%20beckham%20sun&etslf=3739 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz