Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Dubnový horoskop ve znamení lekcí: Berani si zkusí poddajnost, Kozorozi nutnost volby

Dubnový horoskop ve znamení lekcí: Berani si zkusí poddajnost, Kozorozi nutnost volby

27.3.2024 - redakce Babinet.cz

Duben je úžasně zvláštní v tom, že téměř každému znamení postaví do cesty nějakou překážku, díky které se snáz nahlíží do vlastní duše. Každé znamení tak v podstatě bude čelit svým vlastním jedinečným vlivům a lekcím. A vzhledem k tomu, že každý jsme jiný, jiné budou pochopitelně i přístupy k takovýmto novým výzvám, ze kterých se však posléze vyloupne mnoho cenných zkušeností. Kdo takové rafinované příležitosti zvládne s grácií? A kdo při zkoušce lehce pohoří?

Beran

V dubnu na Berany čeká mnoho nových podnětů. Na některé jedince takových podnětů může však být až příliš. Někdy tak může být obtížné zpracovat je dobře všechny. A to je přesně to, čím většina Beranů bude během dubna procházet. Není úplně nutné chtít všechno udolat silou. Sami dobře víte, že některé věci je fajn nechat plynout.

horoskop duben 2024

foto / Freepik

Býk

Projekt, kterému jste se dost možná dlouho vyhýbali, se pro vás během dubna stane skutečně zajímavým. Ne sám o sobě, ale díky někomu blízkému, kdo vás do něj bude chtít cíleně zapojit. Během následujícího měsíce si také dejte pozor na zpětnou vazbu ostatních. Pamatujte, že ne každá je konstruktivní a přínosná.

Blíženci

Touha být produktivní vás ve druhé polovině měsíce doslova a absolutně pohltí. Už dlouho jste nepocítili tak intenzivní chuť něco dělat a vytvářet. Pokud tak potřebujete ve svém životě pár změn, je na ně teď ten nejideálnější čas. A chcete-li dosáhnout co nejlepších výsledků, snažte se vyhnout té vaší neustálé přísné sebekontrole.

Rak

Během dubna se snažte neskákat do rozhodnutí takovou rychlostí, jako je vám jindy vlastní. Zdrženlivost sice pro Raky může být náročná, ale v následujícím měsíci vám velice prospěje a ušetří nemalé peníze. Taková zkušenost vás naučí zbavovat se pomalu pochybností, které o sobě pořád máte a uvidíte věci v novém světle.

Lev

Zaměřte se na to, abyste se konečně pořádně nadechli, znovu se spojili se svými kořeny a v tomto procesu si vybudovali víru v sebe sama. Soustředění se na vytvoření větší harmonie ve vašem osobním životě může být prospěšné a duben je takovému bodu hodně nakloněný. Nebojte se přiznat si, že toužíte odhodit masky a zhasnout zář reflektorů.

Panna

Snažte se udržovat tempo a zkuste být trochu více flexibilní, pokud čelíte rušivým, možná až negativním vlivům. Nepolevujte a nestavějte se dobrovolně do role oběti. Ve skutečnosti tento čas totiž může být dobrý k učení, na sdílení a pro rozhodující otázky. Panny by se měly méně bát pátrat a více toužit rozklíčovat, co se kolem nich děje.

Váhy

Spokojte se pro měsíc duben s tím, že nebudete na posun vpřed příliš kvaltovat. Vsaďte raději na pomalejší tempo, které se dá udržet dlouhodoběji. I když máte tendenci věci a problémy zlehčovat, ne vždy se takový přístup jeví jako pozitivní a všespásný. To už ale moudré Váhy dobře ví. Jen si to občas nechtějí připustit.

Štír

Nebuďte překvapeni a už vůbec ne dotčeni, když vás během dubna někdo upozorní na nějaký problém či vaši chybu. Možná dotyčný narazí na trhlinu ve vašem plánu a jeho konstruktivní kritika vás zasáhne tvrději, než by se očekávalo. Vy Štíři si ale umíte poradit velmi dobře s výzvami. Pokuste se tak tento nový zážitek jako novou výzvu brát rovněž.

Střelec

Vaše emoce, nezávislost a osobní potřeby by konečně měly být na prvním místě. Od začátku roku se neustále věnujete ostatním a na sebe jste dočista zapomněli. Pořád si péči pro sebe slibujete, ale téměř nikdy k ní skutečně nedojde. S příchodem jara se do sebe rozmazlování pokuste více obout. Vaše unavená mysl se vám odmění.

Kozoroh

Pro Kozoroha přichází doba rozhodnutí mezi vztahem a prací. Hvězdy naznačují, že se nacházíte na rozcestí, kde musíte vyvážit své osobní zájmy a profesní život. Vaše ambice v práci vás mohou táhnout jedním směrem, zatímco touha po stabilním vztahu vás táhne směrem opačným. Je důležité udělat si čas na hluboké zamyšlení nad tím, co je pro vás skutečně důležité.

Začátek formuláře

Vodnář

Můžete se těšit na nové a zajímavé setkání, které vám přinese radost a inspiraci. Možná narazíte i na nového přítele, který vám bude skvělým společníkem na cestě životem. Buďte proto otevření novým lidem a novým zážitkům, které vám přinesou nepoznané perspektivy a příležitosti. Toto nové přátelství může vnést do vašeho života svěží energii.

Ryby

V dubnu Ryby čeká těžší zkouška, která je může prověřit a přinést jim hlubší pochopení a sílu. Možná budete čelit výzvám, které vám umožní prozkoumat vaše vnitřní emoce a uvědomit si své nejhlubší touhy a sny. Tento měsíc vám přihraje rovněž možnost vyrovnat se s obtížnými situacemi a naučit se lépe pochopit vlastní nitro.

 

napsala Bára Klímová

zdroje:

horoskopy.cz

https://free-reading.astrologyanswers.com/transit-period-guide-fb/light/v1?subscribe_list_ids=80&funnel_prefix=fe_tpg_fb&signupOfferId=482&WickedSource=Microsoft&WickedId=81226538929390|horoscope|p&msclkid=9995abb03972130f34c9cdb37f1cf56d&utm_source=bing&utm_medium=cpc&utm_campaign=AA%20-%20EU%20-%20Search%20-%20All%20Device%20(MM)&utm_term=horoscope&utm_content=horoscope-ex-ph

https://www.dw.com/en/the-psychology-behind-why-we-believe-in-horoscopes/a-62250008

https://www.explorepsychology.com/barnum-effect/

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz